17-19.05.2024 r. Dzień Mamy w Mito-Pharma! -10% na wybrany asortyment + próbka produktu Pure Story!_ Regulamin

O nas

Zdrowie dzięki nauce

MITO – PHARMA®

Od ponad 10 lat firma MITO-PHARMA® jest prekursorem w szerzeniu wiedzy na temat mitochondriów w Polsce.

Oferujemy Państwu szeroką gamę ultraczystych substancji mitochondrialnych – Mitoceutyków® o najwyższej jakości, kompleksowe preparaty odżywcze, dostosowane do indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka, zawierające bardzo wysoką koncentrację kultur bakterii, kwasy tłuszczowe omega-3, makro i mikroelementy, aminokwasy, enzymy i ekstrakty ziołowe o kierunkowym zastosowaniu, spermidynę - endogenną substancję z rodziny poliamin, organiczne produkty do pielęgnacji twarzy, ciała i higieny jamy ustnej – wszystko poparte badaniami naukowymi i zaangażowaniem w jakość i niezawodność.

Hołdujemy prądowi nowoczesnej nauki i ideologii propagowanej przez wybitnych naukowców z Niemiec i z Austrii. Oddajemy do Państwa dyspozycji rozwiązania terapeutyczne oparte na wynikach ponad czterdziestu lat badań najwybitniejszego współczesnego naukowca w dziedzinie medycyny mitochondrialnej – dr. Franza Enzmanna. Ponadto portfolio produktów stanowią preparaty powstałe w oparciu o wieloletnie badania naukowe renomowanej rady doradczej naukowców o międzynarodowym charakterze pod kierownictwem prof. dr. Franka Madeo z Uniwersytetu Medycznego w Graz (Austria).

Wydawnictwo

Wieloletnia współpraca z niemieckim lekarzem i diagnostą chorób o podłożu mitochondrialnym, autorem licznych publikacji naukowych – dr. Bodo Kuklinskim zaowocowała wydaniem firmę literatury fachowej poświęconej zdrowiu i mitochondriom:

  • Medycyna mitochondrialna. Nowatorska metoda na pozornie nieuleczalne choroby
  • Mitochondria. Diagnostyka uszkodzeń mitochondrialnych i skuteczne metody terapii
  • Niestabilność Stawu Szyjnego. Przyczyna wielu niezdiagnozowanych chorób. Symptomy – Diagnostyka – Terapie.

Warto również wspomnieć, że w 2016 roku otrzymaliśmy od Międzynarodowego Stowarzyszenia IMMA wyróżnienie – Mitochondrialną Evę, która przyznawana jest za szczególny wkład w szerzenie wiedzy o mitochondriach.

W naszym portfolio można znaleźć także publikację Heleny Rooth Svensson ze Szwecji, praktykującej lekarki medycyny ogólnej i terapii bólu pt.: „Tarczyca i mitochondria", a także Sylwii Pogorzelskiej – autorki książki, która jest drogowskazem dla wielu osób zmagających się z chorobą nowotworową „Jestem wdzięczna za raka”.

Top lider

w Polsce

Szybka wysyłka
w 24h

Bezpieczne
płatności

Profesjonalna
obsługa

Duży
asortyment

Mito-Pharma Team

Pracujemy w zespole ludzi, których bez wątpienia łączy wspólna pasja: dbanie o zdrowie, dobrą kondycję psychiczną i fizyczną oraz zachowanie – jak długo się da – jak największej radości życia i witalności na co dzień.

Szybko się rozwijamy, a satysfakcja z dobrze wykonanej pracy oraz coraz większa chęć doskonalenia się, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń wskazują, że obrana przez nas droga jest właściwa. To motywuje nas do dalszego działania. Wierzymy w to, co robimy – dlatego zawsze pracujemy na najwyższym poziomie. Warunek jest jeden. Wszystko, czym się kierujemy i zajmujemy, musi mieć solidne podstawy naukowe i niepodważalną jakość. Właśnie dlatego w naszej pracy kierujemy się zasadą „zdrowie dzięki nauce”.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2953 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Szybka i doskonałą obsługa i dostawa.
2024-04-15
sprawnie i szybko
pixel