Chat with us, powered by LiveChat
 • Adrenal-Intercell®
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura
Nasz bestseller

Adrenal-Intercell®

162,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 2 godz. 53 min. Koszty wysyłki
14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line
Odzyskaj energię – twój mózg w doskonałej równowadze

Adrenal-Intercell® zwiększa równowagę organizmu narażonego na trudne sytuacje, takie jak zwiększone obciążenie intensywną pracą, wyczerpanie zawodowe i emocjonalne, uczucie chronicznego zmęczenia (CFS). Preparat wspomaga pracę nadnerczy oraz układu nerwowego, wspiera wytrzymałość organizmu w sytuacjach stresogennych, redukuje uczucie zmęczenia oraz zwalcza trudności ze snem dzięki zasileniu organizmu w składniki odżywcze, których zapasy w sytuacji nadmiernej ilości obowiązków i permanentnego obciążenia stresem są drastycznie obniżone.

Idealne zestawienie substancji w Adrenal-Intercell®

Połączenie w preparacie Adrenal-Intercell® aminokwasów: L-tyrozyny i L-fenyloalaniny oraz Rhodioli rosea (różeńca górskiego), witamin z grupy B, a także witaminy C, cynku i magnezu gwarantuje ich synergiczne współdziałanie. Aktywne formy witaminy B12 (metylokobalaminy), witaminy B6 (fosforan 5-pirydoksalu) oraz kwasu foliowego (metfolianu) redukując negatywne skutki długotrwałego stresu, chronią nadnercza i układ nerwowy przed osłabieniem i zwiększają odporność na stres.

Najwyższa jakość i czystość Adrenal-Intercell®

Maksymalny poziom czystości preparatu uzyskano dzięki umieszczeniu składników w innowacyjnej kapsułce, zbudowanej jedynie z roślinnej celulozy i wody.

Dlaczego Adrenal-Intercell®?

 • Adrenal-Intercell® to synergiczne działanie aminokwasów, otrzymanych w procesie fermentacji produktów roślinnych: L-tyrozyny i L-fenyloalaniny, a także Rhadiola rosea, witamin z grupy B, witaminy C, magnezu i cynku dla pełnego wsparcia układu nerwowego.
 • Składniki preparatu Adrenal-Intercell® zostały zamknięte innowacyjnej kapsułce, składającej się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody. Wykazują maksymalny poziom czystości oraz zapewniają gwarancję bezpieczeństwa stosowania preparatu.
 • Obecne w preparacie witaminy B6, B12 oraz kwas foliowy występują w aktywnej postaci, która gwarantuje najlepszą dostępność biologiczną (witamina B6 – fosforan-5-pirydok- salu, witamina B12 – metylokobalamina, kwas foliowy metylowany – 5-MTHF).

 • Adrenal-Intercell® zawiera wystandaryzowany wyciąg z Różeńca górskiego (Rhodiola rosea) o wysokiej zawartości dwóch cennych substancji czynnych: rozawiny oraz salidrozydu, które skutecznie zwiększają tolerancję organizmu na stres.
 • Preparat zawiera witaminę C w postaci L-askorbinianu, która dzięki swoim wszechstronnym właściwościom stanowi doskonałe wsparcie antyoksydacyjne.
 • Preparat nie zawiera laktozy oraz białek mleka, soi, aromatów, barwników, konserwantów, jak również składników modyfiko- wanych genetycznie, przez co może być stosowany także przez osoby cierpiące z powodu nietolerancji lub alergii na którąkolwiek z wymienionych substancji.
 • Doskonała jakość preparatu gwarantowana jest przez niemiecką firmę Intercell Pharma, która jest jednym z wiodących producentów preparatów odżywczych m.in. dzięki stosowaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych i wykorzystywaniu aktualnej wiedzy oraz badań naukowych.

Kiedy stosować Adrenal-Intercell®?

 • Przy chronicznym stresie, który prowadzi do spadku produkcji energii komórkowej ATP.
 • Aby wspierać pracę nadnerczy, które odgrywają znaczną rolę w produkcji hormonów.
 • Aby zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia spowodowa- nego długotrwałym napięciem nerwowym lub intensywną pracą.
 • Przy problemach ze snem (trudnościach w zasypianiu, przedwczesnym budzeniu, bezsenności oraz uczuciu zmęczenia po nocnym śnie).
 • Dla pełnego wsparcia pracy mózgu i prawidłowego funkcjono- wania układu nerwowego.
 • Przy wyraźnym odczuciu spadku wydajności pracy.
 • Przy dużym wysiłku intelektualnym, a także przy stresującej pracy.

Różeniec Górski (Rhodiola rosea L.)

 • Ojczyzną tej obdarzonej charakterystycznym zapachem rośliny jest Arktyka oraz górskie obszary Europy, Ameryki Północnej oraz Azji, na których to terenach różeniec wykorzystywany jest przez człowieka od ponad trzech tysięcy lat.
 • Rhodiola rosea wzbudziła zainteresowanie badaczy, ponieważ mimo panujących w tych regionach trudnych warunków cechuje się nad- zwyczajną wytrzymałością oraz zdolnością przetrwania. Rhodiola rosea zalicza się do tak zwanych adaptogenów.
 • Rożeniec górski poprzez pozytywny wpływ na prawidłowy przepływ krwi przyczynia się do utrzymania wysokiej aktywności umysłowej i prawidłowych funkcji poznawczych. Wspomaga organizm podczas wysiłku fizycznego, jest pomocny przy zmęczeniu, braku apetytu i spadku wydajności pracy.

W jaki sposób działa różeniec górski?

Rhodiola Rosea jako adaptogen wykazuje właściwości lecznicze zwłaszcza u osób wyczerpanych psychicznie i fizycznie. Spra- wia, że stres jest mniej odczuwalny, jednocześnie dodając siły i energii oraz pomaga w utrzymaniu zdrowia psychicznego, ułatwiając szybki powrót do równowagi psychicznej.

Adrenal-Intercell® - więcej korzyści

 • Ojczyzną tej obdarzonej charakterystycznym zapachem rośliny jest Arktyka oraz górskie obszary Europy, Ameryki północnej oraz Azji, na których to terenach różeniec wykorzystywany jest przez człowieka od ponad trzech tysięcy lat.
 • Rhodiola rosea wzbudziła zainteresowanie badaczy, ponieważ mimo panujących w tych regionach trudnych warunków cechuje się nad- zwyczajną wytrzymałością oraz zdolnością przeżywania. Rhodiola rosea zalicza się do tak zwanych adaptogenów.
 • Rożeniec górski poprzez pozytywny wpływ na prawidłowy przepływ krwi przyczynia się do utrzymania wysokiej aktywności umysłowej i prawidłowych funkcji poznawczych. Wspomaga organizm podczas wysiłku fizycznego. Pomocny przy zmęczeniu, braku apetytu i spadku wydajności pracy.
Adrenal-Intercell
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 120 kaps. 1 kapsułka 1 raz dziennie na dobę, przed południem. Produkt należy przyjmować na około 30 minut przed posiłkiem i popić wystarczającą ilością wody.

Adrenal-Intercell® to preparat zawierający aminokwasy L-tyrozynę, L-fenyloalaninę, wyciąg z różeńca górskiego (Rhodiola rosea) oraz witaminy z grupy B (B1, B2, B3, B6, B12, kwas pantotenowy, kwas foliowy), witaminę C, magnez i cynk.

Składniki preparatu przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz zmniejszają uczucie zmęczenia i znużenia. Wspierają właściwe funkcjonowanie układu nerwowego.

Aktywne formy witamin z grupy B pomagają zachować prawidłowe funkcje psychologicznych oraz sprawność umysłową.

Witamina C, magnez i cynk wspierają prawidłowe działanie układu nerwowego oraz funkcje psychologiczne i poznawcze.

Preparat bezglutenowy. Nie dodano środków aromatyzujących. Nie występują środki alergenne.

Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia.

Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Ostrzeżenie: Aminokwasy tyrozyna i fenyloalanina nie mogą być przyjmowane podczas terapii antydepresantów z rodzaju inhibitorów monoaminooksydazy (MAO). Nie stosować u osób z fenyloketonurią.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka

Nie należy przekraczać zalecanej porcji spożycia w ciągu dnia.

Składniki:

L-Tyrozyna; cytrynian magnezu- potasu (magnez), tlenek magnezu (magnez), L-askorbinian wapnia (witamina C); D-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy); substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; L-Fenyloalanina; Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego (Rhodiola rosea L.) DER 8-10:1 standaryzowany na zawartość rozawiny: 2,7%, zawartość salidrozydu: 2,5%; monoazotan tiaminy (tiamina); ryboflawina (ryboflawina); amid kwasu nikotynowego (niacyna); pirydoksalo-5-fosforan (witamina B6); metylokobalamina (witamina B12); cytrynian cynku; sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (kwas foliowy); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2019-07-24
5/5
Coś wspaniałego, czuję się odprężony ale pełny energii i chęci życia. Polecam
2019-07-02
5/5
Stosuję od pół roku i jestem mega zadowolona. Polecam
2019-06-28
5/5
Bardzo dobre rozwiązanie dla osób, od których każdy dzień wymaga wiele stresu i wysiłku. Polecam
2019-06-28
5/5
Dla mnie kapitalny preparat, dodaje energii i optymizmu jednocześnie wyciszając. Polecam!
2019-06-27
5/5
Bardzo dobry. Polecam
2019-06-27
5/5
Zniknęły moje problemy z bezsennością. Teraz wstaję wypoczęta i zregenerowana. Polecam
2019-05-28
5/5
Skuteczny. Polecam
2019-05-28
5/5
Jest naturalny i działa. Polecam
2019-05-28
5/5
Mnie pomaga - łagodnie rozprasza napięcie, budzę się wypoczęta. Polecam
2019-05-28
5/5
Nie działa nasennie jak inne. Dodaje energii i uwalnia od stresu. Baaaardzo Polecam
2019-05-28
5/5
Świetny produkt przy łagodzeniu napięcia nerwowego, poprawia się też samopoczucie. Polecam
2019-05-21
5/5
Korzystam od kilku tygodni. Super działanie. Polecam
2019-05-21
5/5
Efekty zgodnie z oczekiwaniami. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
2019-05-21
5/5
Adrenal spełnił moje oczekiwania. Bardzo wysoka jakość. Odczuwalna poprawa już po pierwszej kapsułce. Polecam.
2019-05-21
5/5
Ten preparat jest świetny i bardzo skuteczny. Dzięki niemu mogę spać a wcześniej przewracam się z boku na boku. Wycisza umysł, nie powoduje spadku energii. Polecam
2019-05-16
5/5
Czuję się znakomicie. Polecam
2019-05-16
5/5
Problem mojego ściśniętego żołądka zniknął bardzo szybko. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
2019-05-16
5/5
Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Polecam
2019-05-16
5/5
Czuję się wewnętrznie spokojniejsza ale mam energię. Polecam
2019-05-16
5/5
Znakomicie poradził sobie z problemem mojej bezsenności. Sen mam teraz głęboki a rano wstaję wypoczęta. Polecam
2019-05-15
5/5
Warto mieć zawsze przy sobie. Polecam
2019-05-15
5/5
Działa znakomicie od pierwszej kapsułki. Gorąco POLECAM
2019-05-15
5/5
Moja mama jest bardzo zadowolona, widzę pozytywne efekty stosowania. Polecam
2019-05-14
5/5
Już od pierwszej tabletki czuję się spokojniejsza i pełna energii. Polecam
2019-05-14
5/5
Bardzo dobry produkt. Polecam
2019-05-13
5/5
Już po pierwszej kapsułce zauważyłam że przed snem zniknął problem splątania myśli który miałam od dawna. Jestem zachwycona POLECAM
2019-05-13
5/5
Jestem zachwycona, po preparacie mam głęboki sen i wstaję wypoczęta. Gorąco Polecam
2019-03-11
Anna, Wroclaw
5/5
Rewelacja! Po tygodniu stosowania ustapily chroniczne bole glowy, mam duzo wiecej energii i sily do dzialania. Szczerze polecam!
2019-02-03
Wojciech, Krosno
5/5
Bardzo pozytywne działanie już od początku zażywania. Zażywamy z małżonką. Świetny preparat. Bardzo profesjonalny kontakt z konsultantem.Polecam !!!
2018-05-08
Katarzyna, Łagodzin
5/5
Stosuję krótko, ale już odczuwam efekty. Polecam bardzo osobom przepracowanym i zestresowanym. Wystarczy jedna kapsułka dziennie. Doskonały skład. Sama Rhadiola, którą stosowałam do tej pory nie działała tak efektywnie jak Adrenal. Szczerze polecam. Katarzyna
2018-04-20
Andrzej, Wrocław
5/5
Bardzo dobry skład preparatu. Bardzo dobry kontakt z konsultantem. Ekspresowa wysyłka. Czekam na efekty.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel