• Neuro-Intercell®
Nowość

Neuro-Intercell®

257,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka już dzisiaj! Koszty wysyłki
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Sprawność umysłu na najwyższym poziomie

Neuro-Intercell® zawiera unikatowy, działający na zasadzie synergii specjalnie złożony kompleks wysokowartościowych substancji dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego, utrzymania prawidłowego funkcjonowania czynności pamięciowych, pomaga niwelować znużenie i wyczerpanie.

Doskonałe źródło fosfolipidów, standaryzowanego ekstraktu z Gingko biloba oraz witamin z grupy B

Neuro-Intercell® stworzono dla uzupełnienia diety w substancje wspomagające funkcje pamięci i pracę układu neurologicznego: nukleotyd cytykolinę która jest szczególną postacią choliny, elementy budulcowe ściany komórkowej: lecytynę – mieszaninę głównych fosfolipidów błon komórek eukariotycznych i fosfatydyloserynę (PS), która w szczególnie wysokim stężeniu występuje w komórkach nerwowych mózgu, a także roślinny ekstrakt z liści Ginkgo biloba. Neuroaktywne witaminy z grupy B dodatkowo uzupełniają formułę preparatu.

Neuro-Intercell® - preparat z gwarancją najwyższej jakości

Oferowany przez Mito-Pharma® preparat Neuro-Intercell® z aktywną formułą specjalnie skomponowanych, wysokowartościowych składników opracowano w laboratorium INTERCELL Pharma – wiodącego i wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech.  Ten wyjątkowy kompleks przygotowano z najwyższą starannością, tak aby biodostępność, przyswajalność oraz wzajemnie odziaływanie substancji było jak najkorzystniejsze dla naszego organizmu.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Dlaczego Neuro-Intercell®?

 • Neuro-Intercell® to kompleks wyjątkowych składników zestawionych w przemyślany sposób na zasadzie synergii dla wsparcia pracy układu nerwowego i funkcji kognitywnych.
 • Substancją czynną preparatu jest cytykolina – 250 mg (egzogenna forma cytydino 5’-difosfocholiny), która jest naturalnie występującym, endogennym prekursorem fosfatydylocholiny, podstawowego budulca fosfolipidów błon komórkowych.
 • O jakości preparatu decyduje kompleks fosfolipidów w formie lecytyny słonecznikowej, który uzupełnia dietę w fosfatydyloserynę (PS) – 100 mg, cholinę – 30 mg, wzbogaconych o wystandaryzowany ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego – 25 mg oraz witaminy z grupy B w wysoko skoncentrowanej formie: witamina B5 (kwas pantotenowy) – 12 mg, witamina B1 (tiamina)– 5 mg, witamina B6 (pirydoksyna) – 20 mg – 5 mg, witamina B12 (metylokobalamina) – 75 µg oraz kwas foliowy – 200 µg.

 • Preparat Neuro-Intercell® zawiera wystandaryzowany, naturalnie czysty ekstrakt pozyskany bezpośrednio z liści miłorzębia dwuklapowego, zawierający wyłącznie naturalne flawonoidy w ich najbardziej aktywnej i dostępnej formie biologicznej.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody produkcji kompleks lecytyny pozyskano z pestek słonecznika. To pozwoliło zastąpić zazwyczaj wykorzystywaną w tym celu soję.

Ostatnie opinie klientów

 • Obecny w Neuro-Intercell® kwas foliowy oraz witaminy B1 i B6 działają synergistycznie z witaminą B12 i uzupełniają jej właściwości.
 • Witamina B12 zawarta w Neuro-Intercell® występuje w biologicznie aktywnej postaci: metylokobalaminy, co gwarantuje najlepszą dostępność biologiczną tej witaminy.
 • Kwas foliowy, witamina B1 oraz witamina B6 uzupełniają właściwości witaminy B12 i przyczyniają się do prawidłowego procesu metabolizmu homocysteiny a także przemian energetycznych w mózgu.
 • Preparat Neuro-Intercell® zawiera także kwas pantotenowy, który stanowi istotny składnik odżywczy dla prawidłowego funkcjonowania mózgu.

 • Neuro-Intercell® jest preparatem pochodzenia wyłącznie roślinnego, którego składniki zamknięto w innowacyjnej kapsułce, składającej się z celulozy oraz wody. Dzięki temu preparat jest wolny od dodatków mogących zakłócić działanie substancji aktywnych. Preparat ten nie zawiera stosowanej zazwyczaj żelatyny oraz innych składników, takich jak środki żelujące czy zagęstniki jak również sole, które wchodzą w interakcje ze znajdującymi się we wnętrzu kapsułki składnikami aktywnymi, co może utrudnić rozpuszczalność tych składników.
 • Neuro-Intercell® jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, jest produktem bezglutenowym i nie zawiera laktozy, białka mleka, soi, sztucznych barwników, aromatów, GMO, substancji konserwujących. Jest odpowiedni również dla osób cierpiące z powodu nietolerancji lub alergii pokarmowych na wymienione składniki.
 • Preparat został wytworzony zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o najwyższej jakości i czystości produktu.
 • Neuro-Intercell® został wyprodukowany przez INTERCELL Pharma wiodącego, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech.

Wyjątkowe wsparcie pracy mózgu

 • Cytykolina jest substancją naturalnego pochodzenia, która uczestniczy w tworzeniu fosfatydylocholiny – podstawowej substancji budującej błony komórkowe. Jest to aktywna biologicznie substancja występująca w każdej komórce, w której pełni m.in. zadanie sygnalizatora. Bierze również udział w podziale komórki, a także w metabolizmie energetycznym.
 • Cytykolina ulega hydrolizie do cytydyny i choliny, które łatwo przenikają przez barierę krew-mózg i odgrywają znacząca rolę w syntezie i odbudowie błon komórek nerwowych. Cytykolina poprzez zwiększenie syntezy acetylocholiny i wpływ na syntezę fosfolipidów pozytywnie oddziałuje na prawidłowe funkcjonowanie mózgu. Poprawia zdolności poznawcze, działa stymulująco na ośrodkowy układ nerwowy.

 • Wraz z pożywieniem przyjmuje się ok 1-2 g cytykoliny w ciągu dnia. Cytykolina zawiera cholinę, która stanowi materiał budulcowy dla produkcji fosfolipidów, w szczególności fosfatydylocholiny. Fosfolipidy są ważnym składnikiem membran (błon) komórkowych i wspierają ich metabolizm. System nerwowy jest szczególnie bogaty w fosfatydylocholinę.
 • Cytykolina przyjmowana jako suplement jest hydrolizowana w jelicie do choliny i cytydyny.

 • Fosfatydylocholina jest powszechnie występującą cząsteczką fosfolipidów, czyli składnika naturalnie budującego ściany błon komórkowych (zupełnie jak cement pomiędzy cegłami budującymi dom). Ścisła regulacja ich biosyntezy, degradacji i dystrybucji jest konieczna do prawidłowego funkcjonowania komórki. Można ją znaleźć niemalże w całym organizmie, m.in. w tkance tłuszczowej czy w białkach krwi.
 • Fosfolipidy występują w organizmie w wielu formach i spełniają ważne zadania. Do najważniejszych fosfolipidów, obok fosfotydylocholiny, należy fosfatydyloseryna, która u człowieka stanowi do 10% wszystkich fosfolipidów i szczególnie licznie występuje w komórkach centralnego układu nerwowego.

 • Jej największe stężenie w obrębie mózgu zanotowano w korze, hipokampie i opuszce węchowej.
 • Uważa się, że wpływa ona pozytywnie na funkcje błony komórkowej neuronów takie jak uwalnianie neuroprzekaźników, transdukcję sygnału czy też komunikacją międzykomórkową. Udowodniono, że fosfatydyloseryna jest w stanie zwiększyć wydzielanie neuroprzekaźników: dopaminy, acetylocholiny i noradrenaliny, a także podwyższać stężenie glukozy w mózgu. Wpływa to korzystnie na wyższe czynności centralnego układu nerwowego, takie jak uwaga, percepcja, pamięć czy kojarzenie.
 • Obie substancje uzupełniają wzajemnie swoje właściwości i są podstawą formuły synergii.

 • Fosfatydyloseryna pełni wiele bardzo istotnych funkcji w organizmie: odpowiada za metabolizm energetyczny, przewodzenie sygnałów i bodźców w mózgu, a także jest współodpowiedzialna za optymalne zaopatrzenie mózgu w glukozę, główne źródło energii komórek mózgu. Ponadto fosfatydyloseryna bierze udział w tworzeniu się komórek nerwowych, wspiera tworzenie połączeń między komórkami nerwowym i magazynuje informacje. Każda z przechowywanych w mózgu informacji bazuje na określonym połączeniu komórek nerwowych.

 • W skoncentrowanej postaci występuje zazwyczaj w podrobach i tłustej żywności pochodzenia zwierzęcego. Zmiana nawyków żywieniowych w ostatnich latach doprowadziła do zmniejszenia podaży fosfatydyloseryny wraz z pożywieniem. Dodatkowo procesy produkcyjne współczesnego przemysłu wpłynęły w znaczący sposób na obniżenie zawartości fosfatydyloseryny naturalnego pochodzenia w artykułach spożywczych. Z tego względu obecnie dostarczane jest wraz z pożywieniem średnio ok. 130 mg PS w ciągu dnia, gdzie jeszcze przed 25 laty spożycie dzienne wynosiło ok.250 mg PS na dobę. Ze względu na naturalny proces starzenia się powinno zwrócić się uwagę na właściwe zaopatrzenie organizmu w tę substancję.

 • Drzewo miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo) określane jest mianem reliktu zamierzchłej przeszłości – występuje w przyrodzie od ok. 250 milionów lat. Najstarsze rosnące miłorzęby mają ponad 3 tysiące lat. Jest to możliwe dzięki jego niezwykłej umiejętności przetrwania i wytworzeniu skutecznych mechanizmów obronnych. Miłorząb dwuklapowy uważany jest za jeden z najstarszych gatunków roślin, który dotrwał do dzisiejszych czasów w prawie niezmienionej postaci. Miłorząb dobrze znosi promieniowanie, także jonizujące. Co ciekawe, miłorzęby rosnące w epicentrum wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie przetrwały, w pełni się odrodziły.
 • Liście miłorzębu dwuklapowego używane są w Azji od 1000 lat przed naszą erą ze względu na ich wyjątkowe właściwości, które cechuje wysoka zawartość wysokowartościowych flawonoidów (wtórnych substancji roślinnych), które przyczyniają się do poprawy kondycji ludzkiego organizmu, wpływając między innymi na pamięć, koncentrację oraz układ krwionośny, a także hamując procesy starzenia.
 • Ta niezwykła roślina radzi sobie także z wieloma drobnoustrojami przenoszonymi np. przez owady i ptaki (samoistnie niszczy chorobotwórcze grzyby, bakterie, wirusy i owady, które ją atakują), jest też odporna na skażenia przemysłowe. Tę niezwykłą siłę zawdzięcza bogactwu silnych substancji bioaktywnych – wyciąg z miłorzębu zawiera ich ponad 60, w tym m.in.:
 • flawonoidy, biflawony, terpeny, steroidy, hydroksykwasy.

Kluczowe dla układu nerwowego witaminy z grupy B

 • Witaminy B1, B6 i B12 pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 • Witamina B12 ma szczególne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Uczestniczy w tworzeniu i regeneracji osłonek włókien nerwowych (tak zwanej otoczki mielinowej), a także neuroprzekaźników nerwowych. Mielina jest substancją wytwarzaną przez komórki, które otaczają aksony, chroni komórki nerwowe i pełni rolę izolatora elektrycznego komórek, zapewniając prawidłowe i skuteczne przewodnictwo nerwowe
 • Kwas foliowy, witamina B1, B6 i B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego w mózgu.
 • Dodatkowo kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników, a także pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Jakość i czystość Neuro-Intercell®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wyprodukowane przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.
 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy farmaceutycznej i technologicznej.
 • Preparaty Intercell Pharma mogą być dedykowane każdej grupie wiekowej.
 • Preparaty oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
Neuro-Intercell®
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 90 kaps. 1 kapsułka dziennie, najlepiej przed południem, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Suplement diety.

Neuro-Intercell® to aktywna formuła specjalnie skomponowanych, wysokowartościowych składników dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego i sprawności umysłowej, pomaga niwelować znużenie i wyczerpanie.


Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 55,8 g

1 kapsułka – 620 mg

Składniki:
Cytykolina (Cognizin®)*, kompleks lecytyny z pestek słonecznika zawierający fosfatydyloserynę, substancja glazurująca: hydropropylometyloceluloza, dwuwinian choliny, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) (zawartość glikozydów flawonolowych: 24%, zawartość laktonów terpenowych: 6%), D- pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek tiaminy (tiamina), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas pteroilomonoglutanowy (kwas foliowy), metylokobalamina (witamina B12) (*Cognizin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym marki KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.)

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka RWS

Cytykolina

250 mg

-

Fosfatydyloseryna

100 mg

-

Cholina

30 mg

-

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), w tym:

25 mg

-

• glikozydów flawonolowych

6 mg

• laktonów terpenowych

1,5 mg

Kwas pantotenowy

12 mg

200,00%

Tiamina

5 mg

455,00%

Witamina B6

5 mg

357,00%

Kwas foliowy

200 µg

100,00%

Witamina B12

75 µg

3000,00%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie, najlepiej przed południem, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania produktu przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, poniżej 25o C, poza zasięgiem małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 648 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-22
Bardzo dobra obsługa.
2020-06-25
Bardzo sprawna i kompetentna obsługa . Przesyłki docierają bardzo szybko, dobrze zabezpieczone.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel