• Neuro-Intercell®

Neuro-Intercell®

257,00 zł
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Sprawność umysłu na najwyższym poziomie

Neuro-Intercell® zawiera unikatowy kompleks wysokowartościowych substancji dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego (kwas foliowy, witamina B6, tiamina), utrzymania prawidłowej sprawności umysłowej (kwas pantotenowy), pomocy w  redukcji znużenia i zmęczenia (tiamina, kwas pantotenowy, witamina B6, B12, kwas foliowy).

Doskonałe źródło fosfolipidów, standaryzowanego ekstraktu z Gingko biloba oraz witamin z grupy B

Neuro-Intercell® stworzono dla uzupełnienia diety w składniki takie jak: fosfolipidy budujące ściany komórek – lecytynę i fosfatydyloserynę (PS), która w wysokim stężeniu występuje w komórkach nerwowych mózgu oraz w cytykolinę – szczególną postać choliny. Skład preparatu uzupełnia roślinny ekstrakt z liści Ginkgo biloba oraz witaminy z grupy B.

Neuro-Intercell® - preparat z gwarancją najwyższej jakości

Oferowany przez Mito-Pharma® preparat Neuro-Intercell® z aktywną formułą specjalnie skomponowanych, wysokowartościowych składników opracowano w laboratorium INTERCELL Pharma – wiodącego i wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech. Ten wyjątkowy kompleks przygotowano z najwyższą starannością, tak aby biodostępność oraz przyswajalność składników była jak najkorzystniejsza dla naszego organizmu.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Dlaczego Neuro-Intercell®?

 • Neuro-Intercell® to kompleks wyjątkowych składników dla wsparcia pracy układu nerwowego i funkcji psychologicznych (tiamina, witamina B6, B12, kwas foliowy).
 • Substancją czynną preparatu jest cytykolina – 250 mg (egzogenna forma cytydino 5’-difosfocholiny), która jest naturalnie występującym, endogennym prekursorem fosfatydylocholiny, podstawowego budulca fosfolipidów błon komórkowych.
 • Preparat zawiera kompleks fosfolipidów w formie lecytyny słonecznikowej, który uzupełnia dietę w fosfatydyloserynę (PS) – 100 mg, wzbogacony o wystandaryzowany ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego – 25 mg oraz cholinę – 30 mg i witaminy z grupy B w wysoko skoncentrowanej formie: kwas pantotenowy(witamina B5) – 12 mg, tiamina (witamina B1) – 5 mg, witamina B6 (w formie chlorowodorku pirydoksyny) – 5 mg, witamina B12 (w formie metylokobalaminy) – 75 µg oraz kwas foliowy – 200 µg.

 • Preparat Neuro-Intercell® zawiera wystandaryzowany, naturalnie czysty ekstrakt pozyskany bezpośrednio z liści miłorzębu dwuklapowego, zawierający wyłącznie naturalne flawonoidy w ich najbardziej aktywnej i dostępnej formie biologicznej.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody produkcji kompleks lecytyny pozyskano z pestek słonecznika. To pozwoliło zastąpić zazwyczaj wykorzystywaną w tym celu soję.

Ostatnie opinie klientów

 • Witamina B12 zawarta w Neuro-Intercell® występuje w biologicznie aktywnej postaci: metylokobalaminy, co gwarantuje najlepszą dostępność biologiczną tej witaminy.
 • Kwas foliowy, witamina B6 oraz witamina B12 przyczyniają się do prawidłowego procesu metabolizmu homocysteiny oraz metabolizmu energetycznego.
 • Preparat Neuro-Intercell® zawiera także kwas pantotenowy, który stanowi istotny składnik odżywczy wspierający sprawność umysłową (koncentrację, uczenie się, pamięć i rozumowanie).

 • Neuro-Intercell® jest preparatem pochodzenia wyłącznie roślinnego, którego składniki zamknięto w innowacyjnej kapsułce, składającej się z celulozy oraz wody, które nie wchodzą w interakcje ze składnikami odżywczymi umieszczonymi wewnątrz kapsułki. Preparat ten nie zawiera stosowanej zazwyczaj żelatyny oraz innych składników, takich jak substancje żelujące czy substancje zagęszczające.
 • Neuro-Intercell® jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, jest produktem bezglutenowym i nie zawiera laktozy, białka mleka, soi, sztucznych barwników, aromatów, substancji konserwujących. Jest odpowiedni również dla osób cierpiące z powodu nietolerancji lub alergii pokarmowych na wymienione składniki. Produkt jest wolny od GMO.
 • Preparat został wytworzony zgodnie z zasadami GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), co świadczy o najwyższej jakości i czystości produktu.
 • Neuro-Intercell® został wyprodukowany przez INTERCELL Pharma wiodącego, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech.

Wyjątkowe wsparcie pracy mózgu

 • Cytykolina jest substancją naturalnego pochodzenia, która uczestniczy w tworzeniu fosfatydylocholiny – podstawowej substancji budującej błony komórkowe. Jest to aktywna biologicznie substancja występująca w każdej komórce.
 • Cytykolina ulega hydrolizie do cytydyny i choliny, które łatwo przenikają przez barierę krew-mózg.

 • Fosfolipidy są ważnym składnikiem membran (błon) komórkowych. Jednym z nich jest cytykolina, prekursor do wytwarzania choliny i fosfatydylocholiny, która występuje w dużych ilościach w systemie nerwowym. Wraz z pożywieniem przyjmuje się ok 1-2 g cytykoliny w ciągu dnia.
 • Cytykolina przyjmowana jako suplement jest hydrolizowana w jelicie do choliny i cytydyny.

 • Fosfatydylocholina jest powszechnie występującą cząsteczką fosfolipidów, czyli składnika naturalnie budującego ściany błon komórkowych (zupełnie jak cement pomiędzy cegłami budującymi dom). Ścisła regulacja ich biosyntezy, degradacji i dystrybucji zachodzi w prawidłowo funkcjonujących komórkach. Można ją znaleźć niemalże w całym organizmie, m.in. w tkance tłuszczowej czy w białkach krwi.
 • Fosfolipidy występują w organizmie w wielu formach i spełniają ważne zadania. Do najważniejszych fosfolipidów, obok fosfotydylocholiny, należy fosfatydyloseryna, która u człowieka stanowi do 10% wszystkich fosfolipidów i szczególnie licznie występuje w komórkach układu nerwowego.

 • Fosfatydyloseryna występuje w błonach komórek zwłaszcza centralnego układu nerwowego.
 • Jej największe stężenie zanotowano w obrębie kory mózgowej, w hipokampie i opuszce węchowej.
 • W skoncentrowanej postaci występuje zazwyczaj w podrobach i tłustej żywności pochodzenia zwierzęcego.

 • Zmiana nawyków żywieniowych w ostatnich latach doprowadziła do zmniejszenia podaży fosfatydyloseryny wraz z pożywieniem. Dodatkowo procesy produkcyjne współczesnego przemysłu wpłynęły w znaczący sposób na obniżenie zawartości fosfatydyloseryny naturalnego pochodzenia w artykułach spożywczych. Z tego względu obecnie dostarczane jest wraz z pożywieniem średnio ok. 130 mg fosfatydyloseryny w ciągu dnia, gdzie jeszcze 25 lat temu spożycie dzienne wynosiło ok. 250 mg fosfatydyloseryny na dobę. Ze względu na naturalny proces starzenia się powinno zwrócić się uwagę na właściwe zaopatrzenie organizmu w tę substancję.

 • Drzewo miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo) określane jest mianem reliktu zamierzchłej przeszłości – występuje w przyrodzie od ok. 250 milionów lat. Najstarsze rosnące miłorzęby mają ponad 3 tysiące lat. Jest to możliwe dzięki jego niezwykłej umiejętności przetrwania i wytworzeniu skutecznych mechanizmów obronnych. Miłorząb dwuklapowy uważany jest za jeden z najstarszych gatunków roślin, który dotrwał do dzisiejszych czasów w prawie niezmienionej postaci. Miłorząb dobrze znosi promieniowanie, także jonizujące. Co ciekawe, miłorzęby rosnące w epicentrum wybuchu bomby atomowej w Hiroszimie przetrwały, w pełni się odrodziły.
 • Liście miłorzębu dwuklapowego używane są w Azji od 1000 lat przed naszą erą ze względu na ich wyjątkowe właściwości, które cechuje wysoka zawartość wysokowartościowych flawonoidów (wtórnych substancji roślinnych), które przyczyniają się do poprawy kondycji ludzkiego organizmu, wpływając między innymi na pamięć, koncentrację oraz układ krwionośny.
 • Ta roślina posiada niezwykłe bogactwo silnych substancji i związków bioaktywnych. Wyciąg z miłorzębu zawiera ich ponad 60, w tym m.in.: flawonoidy, biflawony, terpeny, steroidy, hydroksykwasy.

Kluczowe dla układu nerwowego witaminy z grupy B

 • Witaminy B6, B12 i tiamina pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, dodatkowo witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 • Witamina B12 ma szczególne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Uczestniczy w tworzeniu i regeneracji osłonek włókien nerwowych (tak zwanej otoczki mielinowej), a także neuroprzekaźników nerwowych. Mielina jest substancją wytwarzaną przez komórki, które otaczają aksony, chroni komórki nerwowe i pełni rolę izolatora elektrycznego komórek, zapewniając prawidłowe i skuteczne przewodnictwo nerwowe.
 • Kwas foliowy, B6 i B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 • Dodatkowo kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników, a także pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Jakość i czystość Neuro-Intercell®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wyprodukowane przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.
 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy farmaceutycznej i technologicznej.
 • Preparaty Intercell Pharma mogą być dedykowane każdej grupie wiekowej.
 • Preparaty oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
Neuro-Intercell®
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 90 kaps. 1 kapsułka dziennie, najlepiej przed południem, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Suplement diety.

Neuro-Intercell® to aktywna formuła specjalnie skomponowanych, wysokowartościowych składników dla wsparcia funkcjonowania układu nerwowego i sprawności umysłowej, pomaga niwelować znużenie i wyczerpanie.


Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 55,8 g

1 kapsułka – 620 mg

Składniki:
Cytykolina (Cognizin®)*, kompleks lecytyny z pestek słonecznika zawierający fosfatydyloserynę, substancja glazurująca: hydropropylometyloceluloza, dwuwinian choliny, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) (zawartość glikozydów flawonolowych: 24%, zawartość laktonów terpenowych: 6%), D- pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek tiaminy (tiamina), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas pteroilomonoglutanowy (kwas foliowy), metylokobalamina (witamina B12)
(*Cognizin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym marki KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.)

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka RWS

Cytykolina

250 mg

-

Fosfatydyloseryna

100 mg

-

Cholina

30 mg

-

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), w tym:

25 mg

-

• glikozydów flawonolowych

6 mg

• laktonów terpenowych

1,5 mg

Kwas pantotenowy

12 mg

200,00%

Tiamina

5 mg

455,00%

Witamina B6

5 mg

357,00%

Kwas foliowy

200 µg

100,00%

Witamina B12

75 µg

3000,00%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie, najlepiej przed południem, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania produktu przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, poniżej 25o C, poza zasięgiem małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dodaj opinię
Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie ona widoczna dla innych klientów.
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Opinie klientów

Nikt do tej pory nie ocenił tego produktu. Bądź pierwszy.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1116 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-19
Bardzo solidna firma
2020-06-20
Sprawnie. Wszystko na wysokim poziomie
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel