17-19.05.2024 r. Dzień Mamy w Mito-Pharma! -10% na wybrany asortyment + próbka produktu Pure Story!_ Regulamin

Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy

Informacja dla konsumenta o prawie odstąpienia od umowy zawartej na odległość.

Będąc  konsumentem  mają  Państwo  prawo  odstąpić  od  umowy  zawartej  w  Sklepie  Internetowym  w  terminie 14  dni  bez  podania  jakiejkolwiek  przyczyny.  Termin  do  odstąpienia  od  umowy  wygasa  po  upływie  14  dni  od  dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wy-słane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

– pisemnie na adres: MITO-PHARMA ul. Sikorskiego 22, 66-400 Gorzów Wlkp.;

– w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: biuro@mito-pharma.pl;

Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta oraz dodatkowo dostępny jest na stronie Sklepu Internetowego w zakładce "Odstąpienie od umowy". Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe. WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym  koszty  dostarczenia  rzeczy  (z wyjątkiem  dodatkowych  kosztów wynikających  z wybranego  przez  Państwa sposobu  dostarczenia  innego  niż  najtańszy  zwykły  sposób  dostarczenia  oferowany  przez  nas),  niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności,  jakie  zostały  przez  Państwa  użyte w  pierwotnej transakcji,  chyba  że wyraźnie  zgodziliście  się  Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej ode-słania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: MITO-PHARMA ul. Sikorskiego 22, 66-400 Gorzów Wlkp., niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo  o  odstąpieniu  od  niniejszej  umowy. Termin  jest  zachowany,  jeżeli  odeślą  Państwo  rzecz  przed  upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2953 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-15
Szybka i doskonałą obsługa i dostawa.
2024-05-12
Zamówienie dotarło następnego dnia od złożenia. Produkty super. Obsługa klienta profesjonalna. Polecam
pixel