• Homocystein-Intercell®
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura

Homocystein-Intercell®

191,00 zł
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

3+2 – kompletna formuła składników w Homocystein - Intercell®

Homocystein-Intercell® - szczególną zaletę tego preparatu stanowi efekt synergii wszystkich kofaktorów biorących udział w metabolizmie homocysteiny. Oprócz standardowo wykorzystywanej "potrójnej formuły" (kwas foliowy, witaminy B12, B6), zawiera dodatkowo betainę i witaminę B2. Wszystkie te substancje kompleksowo i wyjątkowo skutecznie wspierają prawidłowe procesy przemian homocysteiny.

Innowacyjny system dwufazowego wypełnienia kapsułki – gwarancja 100 % aktywności wszystkich substancji

Kapsułka z innowacyjną technologią 2-fazowego systemu napełniania w Homocystein-Intercell®, która pozwala na umieszczenie cząsteczek betainy o wyraźnie większych rozmiarach z pozostałymi aktywnymi substancjami odżywczymi w jednej kapsułce. W pierwszym etapie produkcji umieszczona zostaje betaina, w kolejnym zaś pozostałe sproszkowane składniki odżywcze. Optycznie jest to widoczne poprzez pomarańczowe zabarwienie jednego z końców kapsułki.

Najwyższa jakość gwarancją skuteczności działania Homocystein - Intercell®

Oferowany przez Mito-Pharma® preparat Homocystein–Intercell® został opracowany z najwyższą starannością przez laboratorium INTERCELL Pharma – wiodącego i wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech, zgodnie z zasadami GMP (dobrej praktyki produkcyjnej), której stosowanie gwarantuje najwyższą jakość i czystość produktu.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Dlaczego Homocystein-Intercell®?

 • Homocystein-Intercell® to unikalny preparat złożony o wysoce innowacyjnej formule składników odżywczych. Kwas foliowy (800 µg), witaminy B12 (400 µg), B6 (15 mg), ryboflawina - witamina B2 (10 mg) oraz betaina (500 mg) wspomagają utrzymanie optymalnego metabolizmu homocysteiny w organizmie. Wśród wymienionych substancji szczególne miejsce zajmują - kwas foliowy oraz witamina B12. Należą one do czynników decydujących o przetwarzaniu homocysteiny w organizmie.

 • Szczególną zaletę produktu Homocystein-Intercell® stanowi wykorzystanie w jego ramach efektu synergii. Oprócz stosowanych zazwyczaj przy podwyższonym poziomie homocysteiny mikroskładników odżywczych jak kwas foliowy, witamina B6 oraz witamina B12, Homocystein-Intercell® zawiera dodatkowo betainę oraz witaminę B2, dostarczając w ten sposób organizmowi odpowiednią kombinację kofaktorów wspomagających prawidłowy metabolizm homocysteiny.
 • Obok witaminy B12 równie ważną substancją jest kwas foliowy, który w preparacie występuje w postaci specjalnego kompleksu złożonego ze „zwykłego” kwasu foliowego oraz aktywnej formy 5-MTHF.
 • "Potrójną formułę" uzupełnia witamina B6 w biologicznie aktywnej formie fosforanu pirydoksalu (PLP).

Ostatnie opinie klientów

 • W produkcie Homocystein-Intercell® zastosowano innowacyjną technologię dwufazowego wypełnienia: cząsteczki betainy - o wyraźnie większych rozmiarach - umieszczono z pozostałymi aktywnymi substancjami odżywczymi w jednej kapsułce. Takie równomierne rozmieszczenie substancji w pojedynczej kapsułce jest bardzo ważne. Składniki odżywcze mogą wzajemnie się uzupełniać, zachowując jednocześnie 100% aktywność.
 • Kapsułka składa się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody. Preparat nie zawiera stosowanej w tego rodzaju produktach żelatyny oraz innych dodatków, takich jak środki żelujące czy zagęstniki jak również sole, które wchodzą w interakcje ze znajdującymi się we wnętrzu kapsułki składnikami aktywnymi, co mogłoby utrudnić rozpuszczalność tych składników.
 • Homocystein-Intercell® to produkt bezglutenowy, bez GMO, nie zawiera laktozy, soi, białka mleka, dodatku cukru, środków konserwujących, sztucznych barwników czy aromatów i jest odpowiedni dla wegetarian bądź wegan oraz osób z nietolerancją na którąkolwiek z tych substancji.
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) co daje gwarancję najwyższej jakości i czystości produktu.
 • Wyprodukowany przez niemiecki INTERCELL Pharma – wiodącego, wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych.

Homocysteina

 • Homocysteina to aminokwas, który nie występuje w pożywieniu, lecz powstaje w komórkach naszego ciała jako produkt przemiany materii podczas rozkładu oraz przebudowy obecnego w organizmie aminokwasu metioniny. Z tego względu we krwi każdego człowieka stwierdza się również niewielką ilość homocysteiny.

  Wysoki poziom homocysteiny we krwi sprawia, że organizm bardziej podatny jest na uszkodzenia komórek nabłonka naczyń krwionośnych. W takim przypadku należy rozważyć ponowne jej unormowanie dzięki dostarczeniu organizmowi specjalnych biofaktorów. Podwyższony poziom homocysteiny we krwi powoduje bowiem pogrubienie i zwężenie tętnic, zarówno tych wieńcowych, jak i mózgowych. Białko to uszkadza również naczynia poprzez potencjalne osłabianie dopływu tlenu i substancji odżywczych do mózgu.

 • Witamina B12 wspiera utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Ponadto wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych. Kobalamina przyczynia się do spadku uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto odgrywa istotną rolę w procesie podziału komórek, pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu immunologicznego oraz w prawidłowej produkcji krwinek czerwonych, które odpowiadają za transport tlenu w organizmie. Witamina B6 wpływa również na funkcjonowanie układu odpornościowego, gospodarkę hormonalną, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu oraz pomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

 • Kwas foliowy wspomaga utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny, wspiera funkcjonowanie serca, produkcję czerwonych krwinek. Może przyczyniać się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz utrzymanie prawidłowych funkcji psychologicznych.
 • Witamina B6 bierze udział w procesie transsulfuracji (przekształcania homocysteiny do cysteiny) oraz wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Ponadto przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, zachowanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także ma pozytywny wpływ na uczucie zmęczenia i znużenia.

 • Witamina B2 jest koenzymem w metabolizmie kwasu foliowego, witaminy B6, a także współdziała razem z witaminą B12 w wielu szlakach metabolicznych. Witamina B2 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego i stanu czerwonych krwinek oraz pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
 • Betaina jest naturalnym składnikiem wielu roślin. W szczególnie wysokim stężeniu występuje w szpinaku oraz czerwonych burakach. Betaina spełnia rolę donora grupy metylowej i tym samym wspiera metabolizm homocysteiny i ponowne odtworzenie aminokwasu metioniny, w niezależnym od innych witamin szlaku biochemicznym. Należy podkreślić, iż korzystne działanie wynikające ze spożywania betainy występuje w przypadku dostarczania jej do organizmu w ilości 1,5 g.

Jakość i czystość preparatu Homocystein-Intercell®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wytworzone przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.
 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy naukowej i technologicznej.
 • Preparaty oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
Homocystein-Intercell®
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowanie: Zalecana dzienna porcja 90 kaps. 1 kapsułka dziennie podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. Zaleca się użycie przez okres ok. 3 miesięcy.

Suplement diety.

Homocystein-Intercell® to innowacyjny złożony preparat z idealnie skomponowaną formułą 5 składników odżywczych.

Zawiera kwas foliowy, witaminę B12 oraz B6, które wspierają utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny, a istotnym dopełnieniem tych substancji jest witamina B2 oraz betaina.


Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 71,1 g

1 kapsułka – 790 mg

Składniki:
betaina, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, maltodekstryna (z kontrolowanej uprawy ekologicznej), celuloza mikrokrystaliczna, pirydoksalo-5-fosforan, ryboflawina (witamina B2), sól glukozaminowa kwasu (6S) -5-metylotetrahydrofoliowego, kwas pteroilomonoglutaminowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, hydroksykobalamina, dwutlenek krzemu.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka *RWS

Witamina B6

15 mg

1.071 %

Betaina

500 mg

-

Kwas foliowy

800 µg

400 %

Ryboflawina (Witamina B2)

10 mg

714 %

Witamina B12

400 µg

16.000 %

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 kapsułka dziennie podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. Zaleca się użycie przez okres ok. 3 miesięcy.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Nie przekraczać temperatury przechowywania 25°C, a w przypadku okresu przechowywania przekraczającego trzy miesiące produkt przechowywać w lodówce.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dodaj opinię
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem i miejscowością.
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Opinie klientów

Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie ona widoczna dla innych klientów.
2021-01-30
GRAŻYNA, Sieradz
5/5
Bardzo polecam.
2021-01-29
Agnieszka, GDAŃSK
5/5
Bardzo dobry skład i skuteczny suplement. Bardzo obniżył mi poziom homocysteiny i trzyma się na niskim, bezpiecznym poziomie. Biorę codziennie od trzech lat i zdecydowanie polecam. Także moja doktor zaaprobowała ten suplement.
2020-08-30
Alicja, Przezmierowo
5/5
Z opisu i składu oceniam ten specyfik bardzo wysoko. Dodatkowa zaleta jest brak wypełniaczy , barwników i soli magnezowych, które są tak powszechnie dodawane w innych specyfikach. Narazie go testuje, z racji krótkiego czasu stosowania trudno ocenić jego skuteczność . Ale jestem pełna nadziei, ze będzie skuteczny.
2020-08-10
Monika, Koszalin
5/5
Szybka wysyłka, super kontakt ze sklepem, ekspresowa reakcja na problemy w zamówieniem. Polecam
2020-07-15
Danuta, Bełchatów
5/5
Super
2020-07-10
Katarzyna, Wrocław
5/5
Ze względu na wysoką homocysteinę lekarz zalecił mi zastrzyki. Na szczęście preparat mnie od nich uchronił :)
2020-01-14
Anonim
5/5
Bardzo dobry preparat na homocysteinę. W krótkim okresie czasu poprawiły się moje wyniki. Polecam
2019-12-05
Anonim
5/5
Działa bardzo szybko, co potwierdziłam badaniami laboratoryjnymi poziomu homocysteiny. Polecam
2019-12-03
Anonim
5/5
Do zakupu zmusił mnie dwukrotnie podwyższony poziom homocysteiny we krwi. Po okresie około miesiąca poziom spadł do 6 i jestem bardzo zadowolony. Teraz stosuję profilaktycznie. Polecam
2019-11-18
Anonim
5/5
Moje wyniki się poprawiły. Uważam że preparat działa szybko i skutecznie. Polecam
2019-07-24
Anonim
5/5
Bardzo dobry preparat. Szybka wysyłka, miła obsługa. Polecam
2019-07-24
Anonim
5/5
Szybko unormował mi poziom homocysteiny. Polecam
2019-07-02
Anonim
5/5
W krótkim okresie czasu poprawiły mi się wyniki. Polecam preparat działa.
2019-06-21
Anonim
5/5
Redukuje poziom homocysteiny bardzo skutecznie, przede wszystkim bez skutków ubocznych. Polecam
2019-05-29
Anonim
5/5
Zrobiłam badania i jest już OK. Polecam produkt i firmę.
2019-05-29
Anonim
5/5
Po badaniu krwi potwierdziła się jego wysoka skuteczność. Polecam
2019-05-29
Anonim
5/5
Obniżył mi homocysteinę. Polecam
2019-05-29
Anonim
5/5
Wyniki mam już lepsze. Super preparat. Polecam
2019-05-29
Anonim
5/5
Działa jak powinien. Polecam
2019-05-29
Anonim
5/5
Obniżył u mojej mamy poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-21
Anonim
5/5
Działa. Polecam
2019-05-21
Anonim
5/5
Obniżył mi poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-21
Anonim
5/5
Krwi jeszcze nie badałem bo za krótko biorę ale już korzystnie obniżyło mi się ciśnienie. Polecam
2019-05-21
Anonim
5/5
Dzięki niemu pięknie obniżył się poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-21
Anonim
5/5
Zmniejszył stężenie homocysteiny po miesiącu stosowania .Zażywam codziennie i gorąco polecam w profilaktyce miażdżycy itp.
2019-05-21
Anonim
5/5
Działa, co potwierdziły badania laboratoryjne. Polecam
2019-05-16
Anonim
5/5
Polecam
2019-05-16
Anonim
5/5
Polecam
2019-05-15
Anonim
5/5
Moje wyniki się poprawiły. Polecam
2019-05-14
Anonim
5/5
Polecam, preparat działa.
2019-05-14
Anonim
5/5
Wyniki mam lepsze. Polecam
2019-05-14
Anonim
5/5
Polecam
2019-05-14
Anonim
5/5
To już kolejny preparat który kupiłam z Państwa firmy i jestem zachwycona skutecznością działania oraz jakością. Pozostanę stałą klientką. Polecam
2019-05-13
Anonim
5/5
To naprawdę działa, moje wyniki się poprawiły. Polecam
2019-05-09
Anonim
5/5
Działa bardzo dobrze. Polecam
2018-07-20
Anita, Ruda Śląska
5/5
Witam Jestem na etapie zażywania preparatu.Na tą chwilę widzę efekty i czuję się lepiej.Dziękuję i pozdrawiam.
2018-05-09
Maria, Gorzów Wielkopolski
5/5
W wynikach badań homocysteina wyszła mi na poziomie 25 µmol/l, prawdopodobnie z tego też względu czułam się ostatnio bardzo osłabiona, zmęczona i przygnębiona. Szukając rozwiązania mojego problemu natrafiłam na ten preparat – opis substancji i działania preparatu w 100% mnie przekonał – kompleksowy skład, najwyższa czystość i jakość, czekam na efekty!

Opinie o Homocystein-Intercell®

5.00
Liczba wystawionych opinii: 37
5
37
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo polecam.
2021-01-30
GRAŻYNA, Sieradz
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry skład i skuteczny suplement. Bardzo obniżył mi poziom homocysteiny i trzyma się na niskim, bezpiecznym poziomie. Biorę codziennie od trzech lat i zdecydowanie polecam. Także moja doktor zaaprobowała ten suplement.
2021-01-29
Agnieszka, GDAŃSK
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Z opisu i składu oceniam ten specyfik bardzo wysoko. Dodatkowa zaleta jest brak wypełniaczy , barwników i soli magnezowych, które są tak powszechnie dodawane w innych specyfikach. Narazie go testuje, z racji krótkiego czasu stosowania trudno ocenić jego skuteczność . Ale jestem pełna nadziei, ze będzie skuteczny.
2020-08-30
Alicja, Przezmierowo
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Szybka wysyłka, super kontakt ze sklepem, ekspresowa reakcja na problemy w zamówieniem. Polecam
2020-08-10
Monika, Koszalin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super
2020-07-15
Danuta, Bełchatów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Ze względu na wysoką homocysteinę lekarz zalecił mi zastrzyki. Na szczęście preparat mnie od nich uchronił :)
2020-07-10
Katarzyna, Wrocław
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry preparat na homocysteinę. W krótkim okresie czasu poprawiły się moje wyniki. Polecam
2020-01-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa bardzo szybko, co potwierdziłam badaniami laboratoryjnymi poziomu homocysteiny. Polecam
2019-12-05
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Do zakupu zmusił mnie dwukrotnie podwyższony poziom homocysteiny we krwi. Po okresie około miesiąca poziom spadł do 6 i jestem bardzo zadowolony. Teraz stosuję profilaktycznie. Polecam
2019-12-03
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Moje wyniki się poprawiły. Uważam że preparat działa szybko i skutecznie. Polecam
2019-11-18
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry preparat. Szybka wysyłka, miła obsługa. Polecam
2019-07-24
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Szybko unormował mi poziom homocysteiny. Polecam
2019-07-24
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
W krótkim okresie czasu poprawiły mi się wyniki. Polecam preparat działa.
2019-07-02
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Redukuje poziom homocysteiny bardzo skutecznie, przede wszystkim bez skutków ubocznych. Polecam
2019-06-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Zrobiłam badania i jest już OK. Polecam produkt i firmę.
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Po badaniu krwi potwierdziła się jego wysoka skuteczność. Polecam
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Obniżył mi homocysteinę. Polecam
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Wyniki mam już lepsze. Super preparat. Polecam
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa jak powinien. Polecam
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Obniżył u mojej mamy poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-29
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa. Polecam
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Obniżył mi poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Krwi jeszcze nie badałem bo za krótko biorę ale już korzystnie obniżyło mi się ciśnienie. Polecam
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Dzięki niemu pięknie obniżył się poziom homocysteiny. Polecam
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Zmniejszył stężenie homocysteiny po miesiącu stosowania .Zażywam codziennie i gorąco polecam w profilaktyce miażdżycy itp.
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa, co potwierdziły badania laboratoryjne. Polecam
2019-05-21
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam
2019-05-16
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam
2019-05-16
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Moje wyniki się poprawiły. Polecam
2019-05-15
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam, preparat działa.
2019-05-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Wyniki mam lepsze. Polecam
2019-05-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam
2019-05-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
To już kolejny preparat który kupiłam z Państwa firmy i jestem zachwycona skutecznością działania oraz jakością. Pozostanę stałą klientką. Polecam
2019-05-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
To naprawdę działa, moje wyniki się poprawiły. Polecam
2019-05-13
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa bardzo dobrze. Polecam
2019-05-09
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Witam Jestem na etapie zażywania preparatu.Na tą chwilę widzę efekty i czuję się lepiej.Dziękuję i pozdrawiam.
2018-07-20
Anita, Ruda Śląska
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
W wynikach badań homocysteina wyszła mi na poziomie 25 µmol/l, prawdopodobnie z tego też względu czułam się ostatnio bardzo osłabiona, zmęczona i przygnębiona. Szukając rozwiązania mojego problemu natrafiłam na ten preparat – opis substancji i działania preparatu w 100% mnie przekonał – kompleksowy skład, najwyższa czystość i jakość, czekam na efekty!
2018-05-09
Maria, Gorzów Wielkopolski
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.83 / 5.00 1363 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-22
Realizacja przebiegła bardzo sprawnie. Produkt otrzymałam w ciągu dwóch dni od zamówienia.
2020-06-26
Bardzo dobra i szybka obsługa
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel