Chat with us, powered by LiveChat
 • EnzOmega® MSE dr Enzmann
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura

EnzOmega® MSE dr Enzmann

119,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 2 dni 8 godz. 13 min. Koszty wysyłki
14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line
Idealna proporcja DHA do EPA

Każda kapsułka preparatu EnzOmega® MSE zawiera zoptymalizowaną pod względem ilościowym dawkę kwasów omega-3 w idealnej proporcji DHA i EPA (220 mg do 530 mg), gwarantującą zachowanie równowagi biochemicznej oraz najwyższą skuteczność działania.

Destylacja molekularna i witamina E jako naturalny antyoksydant

Czystość i jakość oleju gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej, dlatego kapsułki Enzomega® MSE nie są obciążone obecnością szkodliwych substancji, jak metale ciężkie, antybiotyki czy zanieczyszczenia. Ponadto preparat zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo Enzomega® MSE

 Preparat to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie. Stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3. Najwyższa czystość oraz niezmienny skład Mitoceutyku® zagwarantowane są przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna. 

Kiedy warto stosować kwasy omega?

 • Kwasy polecane są podczas długotrwałego stresu czy wysiłku umysłowego – kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.
 • W celu zrównoważenia diety w kwasy nienasycone przy zbyt wysokiej podaży kwasów nasyconych.
 • Aby wspomóc utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
 • Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.
 • By wspierać prawidłową pracę serca – ze względu na obecność kwasu eikozapentaenowego (EPA) i kwasu dokozaheksaenowego (DHA).
 • Podczas uzupełniania diety niskokalorycznej, przy niskiej konsumpcji ryb, odżywianiu z przewagą pokarmów typu Fastfood, oraz przy diecie bogatej w węglowodany proste.

Dlaczego EnzOmega® MSE?

 • Doskonała jakość preparatu gwarantowana jest przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która od ponad 50 lat jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.
 • EnzOmega®MSE to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie, będący źródłem bezcennych kwasów tłuszczowych omega 3. W przeciwieństwie do olejów rybnych pochodzących z ryb hodowlanych, kapsułki Enzomega® MSE są wolne od antybiotyków i hormonów wzrostu.
 • Preparat stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3 – zawiera ich stałą, wystandaryzowaną ilość.
 • Zastosowana w preparacie idealna proporcja DHA (220 mg) do EPA (530 mg) w jednej kapsułce gwarantuje najwyższą skuteczność działania kwasów tłuszczowych omega-3.
 • EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz wspiera utrzymanie prawidłowego widzenia.
 • Czystość i jakość oleju rybnego gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej.
 • EnzOmega® MSE zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu.

Substancja mitochondrialna

 • Kwasy tłuszczowe omega 3 należą do grupy substancji mitotropowych, są budulcem błon komórek oraz mitochondriów. W błonach mitochondriów znajdują się znaczne ilości kwasów omega-3, ponieważ są one kluczowe dla optymalnego działania łańcucha oddechowego, a tym samym procesów energetycznych jakie zachodzą w organizmie. Należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które nie mogą zostać wyprodukowane przez organizm.

  Jak ważne jest źródło pochodzenia i koncentracja kwasów omega 3?

  Źródłem pochodzenia kwasów omega-3 są zarówno oleje roślinne, jak i zwierzęce. W przypadku wsparcia pracy serca i prawidłowego widzenia badania kliniczne potwierdziły korzystne działanie długołańcuchowych kwasów omega-3 pochodzących z ryb, w tym kwasów EPA i DHA. Optymalnym źródłem omega-3 są oleje pochodzące z drobnych, dzikich rybek, z zimnych wód dalekomorskich, ponieważ pochodzą one z całkowicie naturalnego otoczenia i dzięki temu nie zawierają śladów antybiotyków czy hormonów wzrostu.

  W badaniach klinicznych zastosowano w większości stężenie 1.0 -3.0 EPA i DHA/d, tak by koncentracja była jak najwyższa, przy jednoczesnej redukcji ilości przyjmowanych kapsułek, co zdecydowanie obniża koszty terapii. Najważniejsza jest jednak zawartość EPA i DHA w jednej kapsułce, a nie zawartość oleju rybnego czy całkowita ilość kwasów tłuszczowych omega-3.

  Niezwykle istotna jest także właściwa proporcja kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 wynosząca 1:5. Ponieważ kwasy omega 6 dostarczane są w dużych ilościach z dietą, warto uzupełniać kwasy omega 3.

 • Koncentracja W badaniach klinicznych stosowano w większości stężenie 1,0 – 3,0 EPA i DHA / d, tak by koncentracja była jak najwyższa, jednocześnie liczba stosowanych kapsułek była jak najmniejsza, przy jak najniższych kosztach terapii. Decydującą jest jednak koncentracja EPA i DHA w jednej kapsułce, a nie zawartość oleju rybnego czy całkowita ilość kwasów tłuszczowych omega 3.
 • Stopień czystości Stosowanie zanieczyszczonych olejów rybich, które zawierają zarówno rtęć, jak i inne substancje toksyczne prowadzi do wystąpienia całego spektrum skutków ubocznych w organizmie. Bardzo kosztowne, a jednocześnie niezwykle nowoczesne procesy oczyszczania.

 • 30 % Omega-3 Nierafinowany olej rybny jako produkt wyjściowy (produkt zrównoważonego certyfikowanego rybołówstwa).
 • 50 % Omega-3 Po usunięciu niepożądanych kwasów tłuszczowych, a także towarzyszących substancji i dużej części zanieczyszczeń.
 • 85 % Omega-3 (Omega 750®) Po głębokiej filtracji - szczególnie wysoka zawartość EPA i DHA, optymalna czystość, dzięki opatentowanemu procesowi destylacji.

Jakość i czystość EnzOmega® MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat doświadczenia dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Są to doskonale opracowane substancje, które trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów, a ich działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi.
 • Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. Trafiają one bezpośrednio do komórek, dlatego też w swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.
EnzOmega® MSE
MITOCEUTYK Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 60 kaps. 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.

Preparat EnzOmega®MSE zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3: kwas dokozaheksanowy (DHA) kwas eikozapentaenowy (EPA), które wykazują szerokie działanie prozdrowotne.

* Kwasy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i pracy serca.

* Pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

* Mają korzystny wpływ na skórę, włosy i paznokcie.

* Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Składniki: koncentrat oleju rybnego (67,7%) z sardeli, makreli, sardynek, witamina E, żelatyna, środek utrzymujący wilgoć - gliceryna, woda.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji:
1 kapsułka:
Wartość kaloryczna: 45/11
Białko: 0,31 g
Węglowodany: 0,08 g
Tłuszcz: 1,03 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 920mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) - 530 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 220 mg
2 kapsułki:
Wartość kaloryczna: 90/22
Białko: 0,62 g
Węglowodany: 0,16 g
Tłuszcz: 2,06 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 1060 mg Kwas eikozapentaenowy (EPA) - 1060 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 440 mg
Sposób użycia: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok)
Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Warunki przechowywania: przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu.

Ilość netto w opakowaniu: 89,4 g (60 kapsułek po 1,49 g)

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2020-01-08
5/5
Bardzo wysoka jakość. Polecam
2019-12-02
5/5
Chyba najwyżej czystości kwasy omega 3 jakie są możliwe. Ponieważ podaję je moim dzieciom muszę mieć pewność jakości. Jestem bardzo zadowolona z preparatu. Polecam
2019-11-14
5/5
Preparat polecił mi lekarz na łuszczycę. Widzę znaczną poprawę wyglądu mojej skóry już po dwóch tygodniach, zauważyłem również, że przestała mnie boleć wątroba(z którą miałem problemy od bardzo dawna). Czekam na dalsze efekty ale już potwierdzam wysoką skuteczność i jakość produktu. Polecam
2019-10-01
5/5
Enzomega stosuję na stany zapalne stawów. Wybrałam ten preparat ze względu na jego jakość ( koncentrat z dzikich ryb). Jest skuteczny i bardzo bezpieczny dla organimzu.
2019-10-01
5/5
Preparaty zakupiłam 01.10.2014 na drugi dzień w godzinach porannych były już u mnie ! Gorąco polecam! Dodano 2014-11-01 17:01:00, przez Maria Kawka
2019-10-01
5/5
Wysyłka sprawna i szybka. Obsługa kompetentna. Produkt polecam, według mnie jest lepszy od wszystkich innych omega z uwagi na skład. Dodano 2015-01-15 15:23:00, przez Iwona
2019-10-01
5/5
Enzomega biorę na odchudzanie. Zawarte w preparacie omegi mają pozytywny wpływ na leptynę. Hormon ten wpływa na zmniejszanie apetytu i reguluje poziom stężenia glukozy we krwi. Do tego trochę ruchu i na sezon bikini gotowa! Warszawianka Dodano 2015-04-16 09:12:00, przez Aga z Warszawy
2019-10-01
5/5
Biorę jedną dziennie, jak w opisie - stosowanie. Jestem wegetarianką, więc tym bardziej kwasy Omega 3 są mi potrzebne. Czuję się bardzo dobrze. Dodano 2019-03-10 10:22:00, przez Barbara
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel