• Memoserin®
 • Memoserin®
Memoserin®Memoserin®
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura

Memoserin®

247,00 zł
/ szt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Unikatowy kompleks substancji skutecznie wspomagających funkcje pamięci

Memoserin® to wysokiej jakości kompleks w formie roślinnych kapsułek, zawierający fosfatydyloserynę a także neuroaktywne witaminy B12, B1, B6 oraz kwas foliowy, dla utrzymania prawidłowego funkcjonowania czynności pamięciowych, pracy układu neurologicznego, jak również łagodzenia objawów zmęczenia.

Bogactwo fosfolipidów i doskonałe źródło witamin z grupy B

Memoserin® uzupełnia dietę w kwas fosfatydowy (PA), fosfatydylocholinę (PC), ale przede wszystkim w fosfatydyloserynę (PS), która w szczególnie wysokim stężeniu występuje w komórkach nerwowych mózgu. Witamina B12 występuje w preparacie w najbardziej korzystnej, aktywnej biologicznie postaci – metylokobalaminy, która w sposób bezpośredni wykorzystywana jest przez komórki organizmu oraz wykazuje największą możliwą dostępność biologiczną.

Memoserin® - preparat z gwarancją najwyższej jakości

Oferowany przez Mito-Pharma® preparat Memoserin® został opracowany z najwyższą starannością przez laboratorium INTERCELL Pharma – wiodącego i wykorzystującego innowacyjne rozwiązania producenta preparatów odżywczych w Niemczech.  Doskonałej jakości preparat opracowany z najwyższą starannością, tak aby jego biodostępność, przyswajalność oraz wzajemnie odziaływanie składników było jak najkorzystniejsze dla naszego organizmu

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Dlaczego Memoserin®?

 • Memoserin® to unikalna kompozycja składników odżywczych szczególnie ważnych dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego, przede wszystkim wspomagających utrzymanie prawidłowych funkcji kognitywnych, poprawę pamięci i koncentracji, a także stanowiących skuteczne wsparcie w stanach permanentnego zmęczenia, procesach zapamiętywania oraz uczenia się.
 • O jakości preparatu decyduje kompleks fosfolipidów w formie lecytyny słonecznikowej wzbogacony o witaminy z grupy B (B1, B6, B12 oraz kwas foliowy). Obecny w Memoserin® kwas foliowy oraz witaminy B1 i B6 synergizują z witaminą B12 i uzupełniają jej właściwości. Zastosowana w preparacie maltodekstryna pochodzi z certyfikowanej uprawy ekologicznej.

 • Memoserin® zawiera fosfolipidy i uzupełnia dietę w fosfatydyloserynę (PS), kwas fosfatydowy (PA), fosfatydylocholinę (PC) – kompleks lecytyny pozyskanej z pestek słonecznika. Innowacyjna metoda produkcji pozwoliła uzyskać fosfolipidy ze słonecznika i zastąpić tym samym zazwyczaj wykorzystywaną w tym celu soję.
 • Skład preparatu został wzbogacony o koncentrat neuroaktywnych witamin z grupy B (B1, B6, B12 oraz kwas foliowy), w tym witaminę B12 w formie metylokobalaminy.
 • Kwas foliowy, witamina B1 oraz witamina B6 uzupełniają właściwości witaminy B12 i przyczyniają się do prawidłowego procesu metabolizmu homocysteiny a także przemian energetycznych w mózgu.

Ostatnie opinie klientów

 • Składniki preparatu zamknięto w innowacyjnej kapsułce, która składa się wyłącznie z roślinnej celulozy oraz wody. Dzięki temu preparat jest wolny od dodatków mogących zakłócić działanie substancji aktywnych. Preparat ten nie zawiera stosowanej zazwyczaj żelatyny oraz innych dodatków, takich jak środki żelujące czy zagęstniki jak również sole, które wchodzą w interakcje ze znajdującymi się we wnętrzu kapsułki składnikami aktywnymi, co może utrudnić rozpuszczalność tych składników. Ponieważ preparat nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego – może być stosowany przez osoby przestrzegające diety wegetariańskiej bądź wegańskiej; nie zawiera również glutenu, laktozy, białek mleka, soi, sztucznych barwników, konserwantów oraz aromatów i organizmów modyfikowanych genetycznie, dzięki czemu może być stosowany również przez osoby cierpiące z powodu nietolerancji lub alergii pokarmowych.

Pamięć i koncentracja

  Problemy z pamięcią i koncentracją są skutkiem braku odpowiedniej ochrony antyoksydacyjnej, a także codziennym narażeniem na działanie wolnych rodników.

 • Fosfolipidy

  Na szczególną uwagę zasługują fosfolipidy, nazywane potocznie lecytyną. Są to substancje przypominające tłuszcz, które posiadają unikalną właściwość rozpuszczalności zarówno w wodzie jak i w tłuszczach. Z tego względu fosfolipidy odgrywają podstawową rolę w metabolizmie komórkowym oraz w przebiegu procesów zachodzących w mózgu. Warunkują płynność biologiczną komórki, czyli wpływają na funkcjonowanie enzymów, przekaźników i receptorów związanych z błoną. Ponadto lecytyna służy nam również jako nośnik energii. Fosfolipidy występują w organizmie człowieka w kilku różnych formach, z których każda spełnia specyficzne zadania. Do jednych z najważniejszych fosfolipidów zaliczamy fosfatydyloserynę, która w szczególnie wysokim stężeniu występuje w komórkach nerwowych mózgu.

Dlaczego Mito-Stress Balance?

 • Fosfatydyloseryna spełnia w organizmie człowieka kilka istotnych funkcji:

  Fosfatydyloseryna współtworzy membranę (otoczkę) komórek nerwowych i zapewnia sprawny przebieg metabolizmu komórkowego, ponieważ umożliwia komórkom przejmowanie niezbędnych dla życia substancji odżywczych oraz elektrolitów oraz odprowadzanie zużytych substancji na zewnątrz.

  Fosfatydyloseryna jest współodpowiedzialna za optymalne zaopatrzenie mózgu w glukozę, która stanowi główne źródło energii dla komórek mózgowych.

  Fosfatydyloseryna bierze udział w wykształcaniu synaps, które tworzą połączenia z kolejnymi komórkami nerwowymi oraz przechowują informacje. Każda zapisana w mózgu informacja wiąże się z powstaniem określonego połączenia między komórkami nerwowymi.

  Fosfatydyloseryna uczestniczy w procesie syntezy substancji przekaźnikowych, które odpowiadają za przekazywanie bodźców oraz sygnałów do mózgu.

  Zazwyczaj duże stężenie fosfatydyloseryny znajduje się w zwierzęcych wnętrznościach oraz tłustych produktach pochodzenia zwierzęcego. Zmiana nawyków żywieniowych, jaka nastąpiła w ciągu kilku ostatnich dziesięcioleci doprowadziła do spadku spożycia wspomnianych wyżej produktów, w wyniku czego obecnie wraz z dietą dostarczamy organizmowi znacznie mniejszą ilość fosfatydyloseryny.

  Spadek naturalnej zawartości tej substancji w produktach żywnościowych stanowi również rezultat nowoczesnych metod produkcyjnych. Obecnie wraz z pożywieniem przyjmujemy przeciętnie około 130 mg fosfatydyloseryny na dobę, przy czym 25 lat temu było to około 250 mg dziennie. Tymczasem wystarczające zaopatrzenie organizmu w fosfatydyloserynę jest konieczne ze względu na zachodzące w nas naturalne procesy starzenia.

 • Witamina B12 (metylokobalamina) ogrywa istotną rolę w podziałach komórkowych, produkcji krwi, a przede wszystkim w funkcjonowaniu układu nerwowego. Jest ona niezbędna do tworzenia ochronnej warstwy mózgu oraz komórek nerwowych tzw. tkanki mielinowej.
 • Kwas foliowy przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych. Pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów i prawidłowej produkcji krwi. Foliany biorą udział w procesie podziału komórek, wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a także utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny.
 • Witamina B1 (tiamina) pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i serca. Ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 • Witamina B6 bierze udział w procesie transsulfuracji (przekształcania homocysteiny do cysteiny) oraz wpływa na utrzymanie prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Ponadto przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz wspiera funkcjonowanie układu nerwowego, zachowanie prawidłowych funkcji psychologicznych, a także ma pozytywny wpływ na uczucie zmęczenia i znużenia.

Jakość i czystość preparatu Memoserin®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości produktu, w tym preparaty opracowane oraz wyprodukowane przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy jakości i czystości, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP). Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.
 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy farmaceutycznej i technologicznej.
 • Preparaty Intercell mogą być dedykowane każdej grupie wiekowej. Memoserin® jest produktem bezglutenowym, bez GMO, nie zawiera laktozy, białka mleka krowiego, soi, sztucznych aromatów, barwników substancji konserwujących oraz dodatku cukru. Jest odpowiedni dla wegan, wegetarian, a także dla osób z nietolerancją czy alergią na wymienione składniki.
 • Preparaty oferują atrakcyjny stosunek jakości do ceny.
Memoserin®
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowanie: Zalecana dzienna porcja 90 kaps. 1 raz dziennie 1 kapsułka najlepiej rano z posiłkiem, popijając wystarczającą ilością wody.

Suplement diety.

Wysokiej jakości preparat uzupełniający dietę w fosfatydyloserynę (PS), kwas fosfatydowy (PA), fosfatydylocholinę (PC), a także witaminy B12, B1, B6 oraz kwas foliowy.


Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 40,5 g

1 kapsułka – 450 mg

Składniki:
maltodekstryna (z kontrolowanej uprawy ekologicznej), fosfatydyloseryna (PS), kwas fosfatydowy (PA), fosfatydylocholina (PC) – w formie kompleksu lecytyny słonecznikowej, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), chlorowodorek tiaminy (B1) (tiamina), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), metylokobalamina (witamina B12).

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka *RWS

Fosfatydyloseryna (PS)

100 mg

Kwas fosfatydowy (PA)

17 mg

Witamina B6

10 mg

714,29 %

Fosfatydylocholina (PC)

8 mg

Tiamina (Witamina B1)

8 mg

727,27 %

Kwas foliowy

300 µg

150 %

Witamina B12

100 µg

4.000 %

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 raz dziennie 1 kapsułka najlepiej rano z posiłkiem, popijając wystarczającą ilością wody.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 18 roku życia. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ani karmiących piersią.

Warunki przechowywania:
Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dodaj opinię
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem i miejscowością.
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Opinie klientów

Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie ona widoczna dla innych klientów.
2021-01-26
Marzenna, Siedlce
5/5
Bardzo dobry
2020-11-29
Dagmara, Rumia
5/5
Bardzo dobry produkt polecam
2020-09-28
Wioletta, Sulejów
5/5
Super
2020-03-28
Mirosława, Skawina
5/5
- przede wszystkim jest to lecytyna SŁONECZNIKOWA , a nie SOJOWA czyli z genetycznie modyfikowanego ziarna. Super!!!
2020-01-14
Anonim
5/5
Bardzo skuteczny preparat, szybko zauważyłem poprawę funkcji pamięci. Polecam
2019-11-19
Anonim
5/5
Doskonale poprawia pamięć. Jestem bardziej skoncentrowana podczas czytania i więcej zapamiętuję. Polecam
2019-11-18
Anonim
5/5
Jestem bardzo zadowolona z efektów działania tego preparatu. Polecam
2019-11-14
Anonim
5/5
Doskonały preparat na poprawę pamięci i koncentracji. Przyjmuję go od trzech miesięcy i potwierdzam że działa. Polecam
2019-11-13
Anonim
5/5
Jest skuteczny. Wyraźnie poprawił komfort mojego życia. Szybko odczuwalna poprawa skupienia oraz zapamiętywania. Polecam
2019-11-12
Anonim
5/5
Zakupiłam preparat z polecenia mojego lekarza i potwierdzam jego bardzo wysoką skuteczność. Potrafię się bardziej skupić oraz zaobserwowałam poprawę zapamiętywania czytanego tekstu. Polecam
2019-11-07
Anonim
5/5
Kupiłem na moje problemy ze skupieniem związane prawdopodobnie z moim wiekiem. Jestem po pierwszym opakowaniu i stwierdzam że to działa. Myślę że pozostanę Waszym stałym klientem. Polecam
2019-11-07
Anonim
5/5
Kupuję mojej mamie już od pół roku. Rewelacyjnie poprawia kondycję pamięci. Polecam
2019-11-06
Anonim
5/5
Działa!!! Kupiłam moim rodzicom i zaobserwowałam w krótkim okresie czasu poprawę koncentracji i pamięci krótkotrwałej. Mówią że czują się bardzo dobrze.Dodatkowo zauważyli że od czasu zażywania mają bardzo spokojny i głęboki sen. Kupiłam u Was już trzecie opakowanie i osobiście POLECAM!
2019-11-05
Anonim
5/5
To już moje drugie opakowanie :) Polecam gorąco
2019-11-05
Anonim
5/5
Polecam !! w moim wieku trzeba zadbać o swoją pamięć i koncentrację. Preparat polecił mi mój lekarz i potwierdzam jego bardzo dobre działanie. Super obsługa i szybka wysyłka.

Opinie o Memoserin®

5.00
Liczba wystawionych opinii: 15
5
15
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Bardzo dobry
2021-01-26
Marzenna, Siedlce
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo dobry produkt polecam
2020-11-29
Dagmara, Rumia
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Super
2020-09-28
Wioletta, Sulejów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
- przede wszystkim jest to lecytyna SŁONECZNIKOWA , a nie SOJOWA czyli z genetycznie modyfikowanego ziarna. Super!!!
2020-03-28
Mirosława, Skawina
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Bardzo skuteczny preparat, szybko zauważyłem poprawę funkcji pamięci. Polecam
2020-01-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Doskonale poprawia pamięć. Jestem bardziej skoncentrowana podczas czytania i więcej zapamiętuję. Polecam
2019-11-19
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jestem bardzo zadowolona z efektów działania tego preparatu. Polecam
2019-11-18
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Doskonały preparat na poprawę pamięci i koncentracji. Przyjmuję go od trzech miesięcy i potwierdzam że działa. Polecam
2019-11-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Jest skuteczny. Wyraźnie poprawił komfort mojego życia. Szybko odczuwalna poprawa skupienia oraz zapamiętywania. Polecam
2019-11-13
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Zakupiłam preparat z polecenia mojego lekarza i potwierdzam jego bardzo wysoką skuteczność. Potrafię się bardziej skupić oraz zaobserwowałam poprawę zapamiętywania czytanego tekstu. Polecam
2019-11-12
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Kupiłem na moje problemy ze skupieniem związane prawdopodobnie z moim wiekiem. Jestem po pierwszym opakowaniu i stwierdzam że to działa. Myślę że pozostanę Waszym stałym klientem. Polecam
2019-11-07
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Kupuję mojej mamie już od pół roku. Rewelacyjnie poprawia kondycję pamięci. Polecam
2019-11-07
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Działa!!! Kupiłam moim rodzicom i zaobserwowałam w krótkim okresie czasu poprawę koncentracji i pamięci krótkotrwałej. Mówią że czują się bardzo dobrze.Dodatkowo zauważyli że od czasu zażywania mają bardzo spokojny i głęboki sen. Kupiłam u Was już trzecie opakowanie i osobiście POLECAM!
2019-11-06
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
To już moje drugie opakowanie :) Polecam gorąco
2019-11-05
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Polecam !! w moim wieku trzeba zadbać o swoją pamięć i koncentrację. Preparat polecił mi mój lekarz i potwierdzam jego bardzo dobre działanie. Super obsługa i szybka wysyłka.
2019-11-05
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.84 / 5.00 1127 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-19
Bardzo solidna firma
2020-06-22
Bardzo dobra obsługa.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel