Chat with us, powered by LiveChat
 • Magnez MSE 300 mg dr Enzmann
 • Magnez MSE 300 mg dr Enzmann
 Magnez MSE 300 mg dr Enzmann Magnez MSE 300 mg dr Enzmann
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura
Nasz bestseller

Magnez MSE 300 mg dr Enzmann

69,00 zł - 123,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 12 godz. 36 min. Koszty wysyłki
Wysoka koncentracja i stopniowe uwalnianie substancji czynnej

Zoptymalizowane stężenie magnezu (300mg) w jednej kapsułce oraz forma tlenku umożliwia stopniowe uwalnianie minerału, a tym samym jego efektywne przyswajanie. Zastosowany rodzaj magnezu chroni przed przedwczesnym wydaleniem z organizmu i skutecznie podnosi jego poziom wewnątrzkomórkowo.

Forma monopreparatu

Gwarantuje uzupełnienie diety dokładnie w jedną potrzebną substancję, dzięki czemu nie dochodzi do zaburzenia równowagi biochemicznej organizmu.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo Magnez MSE

Preparaty stanowiące ofertę Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuły preparatów powstają na bazie 50 lat badań i praktyki, niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności ich składu.

 

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Kiedy warto stosować magnez?

 • W warunkach długotrwałego stresu, który prowadzi do stałej utraty magnezu oraz do spadku produkcji energii komórkowej ATP.
 • Podczas stosowania witaminy D, gdyż magnez jest jej aktywatorem i tym samym wspiera utrzymanie zdrowych kości i zębów.
 • Prowadząc aktywny tryb życia, aby wesprzeć równowagę elektrolitową oraz funkcjonowanie mięśni.
 • Podczas zwiększonego wysiłku umysłowego - magnez wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego oraz funkcje psychologiczne.
 • By wesprzeć produkcję energii komórkowej i tym samym zmniejszyć uczucie zmęczenia i znużenia.
 • W celu wyrównania niedoborów, jeżeli stosowana dieta nie realizuje dziennego zapotrzebowania na ten minerał.

Dlaczego Magnez MSE?

 • Forma monopreparatu umożliwia precyzyjne uzupełnienie deficytów tylko jedną substancją.
 • Tlenek magnezu powoduje stopniowe uwalnianie minerału, a tym samym jego bezpieczne i efektywne przyswajanie. Gwarantuje skuteczne uzupełnienie poziomu magnezu wewnątrz komórek. Odwrotnie niż sole magnezu o szybkim przyswajaniu, które powodują wprawdzie nagły wzrost stężenia tego pierwiastka we krwi, co niestety nie jest gwarancją przyswojenia go przez organizm.
 • Różne formy magnezu (tlenek, chlorek, glukonian, cytrynian) odmiennie wpływają na dostarczanie pierwiastkowego magnezu do miejsca docelowego, a tym samym wytwarzają różne efekty farmakodynamiczne [https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11550076].
 • Pod względem dostarczania ilości magnezu wprost do komórek, badania dowodzą wysoką skuteczność postaci tlenku magnezu.
 • Badanie opublikowane w czasopiśmie Magnesium Research wykazało, że tlenek magnezu ma lepszą absorpcję niż cytrynian magnezu [https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22433473].
 • Odpowiednio wysoka porcja tlenku magnezu, najwyższa czystość substancji czynnej oraz gwarantowana jakość zapewnia bezpieczeństwo stosowania oraz dotarcie substancji czynnej bezpośrednio do mitochondriów komórek.

Mitochondria potrzebują magnezu

 • Magnez jest istotnym składnikiem mineralnym odpowiedzialnym za prawidłowy przebieg licznych procesów biochemicznych w organizmie.
 • Uczestniczy w aktywacji ponad 300 enzymów, zaangażowanych przede wszystkim w przemiany energetyczne zachodzące w mitochondriach.
 • Jego stężenie w komórkach jest dziesięciokrotnie wyższe niż we krwi.

 • Magnez odgrywa ważną rolę w procesach pozyskiwania energii w mitochondrialnym łańcuchu oddechowym.
 • Wewnątrz komórek magnez występuje jako dwuwartościowy kation Mg2+. W takiej postaci umożliwia wytwarzanie i wykorzystanie energii użytecznej dla komórek - ATP (adenozyno-5’-trifosforanu).
 • Dodatkowo stabilizuje wytwarzane molekuły energii ATP, aktywuje ich działanie i pozwala na wykorzystanie w wielu reakcjach.

Jakość i czystość Magnezu MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, niemieckiego Laboratorium MSE dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.
Magnez MSE 300 mg
MITOCEUTYKI Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 60 kaps.
120 kaps.
1 kapsułka dziennie. Najlepiej spożyć podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Magnez jest jednym z pierwiastków, biorących udział w prawidłowym przebiegu licznych procesów w organizmie w ramach przemiany materii, m.in. podczas pozyskiwania energii w mitochondriach. Magnez zawarty w preparacie MAGNEZ MSE pozwala na stopniowe uwalnianie substancji czynnej i zapewnia prawidłowe przyswojenie przez organizm.

* Magnez bierze udział w metabolizmie energii komórek mięśniowych (skurcze mięśni), jak również w syntezie białka. Wspomaga aktywność witaminy D, dzięki czemu wpływa na utrzymanie zdrowych kości i zębów.

* Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, dzięki czemu zmniejsza uczucie znużenia i zmęczenia. Polecany w okresach nasilonego stresu i osłabienia nastroju. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

* Przeznaczony do zapobiegania niedoborów magnezu, wynikających z nieprawidłowej diety, nawyków, spożywania wysoko-przetworzonych produktów, nadmiernych ilości kawy, herbaty czy alkoholu. Wspiera aktywny tryb życia pomagając utrzymać równowagę elektrolitową.

Suplement diety

60 kaps./36,5

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka. 300 mg magnezu (80% Referencyjnej wartości spożycia).

Sposób użycia: Najlepiej spożyć podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Składniki: tlenek magnezu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok)/Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

120 kaps./ 73g

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka. 300 mg magnezu (80% Referencyjnej wartości spożycia).

Sposób użycia: Najlepiej spożyć podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.

Składniki: tlenek magnezu, substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza,, substancje przeciwzbrylające: dwutlenek krzemu i sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Należy prowadzić zdrowy tryb życia i różnorodnie się odżywiać.

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok)/Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

-

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2020-01-27
5/5
Zanim zaczęłam brać magnez mse to ciągle drżała mi powieka i miałam skurcze, szczególnie w nocy. Nie mogłam chodzić na basen bo ciągle się bałam, że w wodzie złapie mnie skurcz. Te suplementy z apteki nic nie dawały, nie widziałam żadnej różnicy. Mg mse zaczął działać prawie od razu, biorę już kolejny miesiąc i na razie żadnych skurczów, polecam.
2020-01-20
5/5
Bardzo dobry produkt. Stosuję od trzech tygodni i już zauważam pozytywne zmiany. Mniej bolą mnie mięśnie i mam więcej energii. Bardzo szybka obsługa. Polecam.
2020-01-08
5/5
Tlenek magnezu to najskuteczniejsza forma, bardzo szybko odczuwam poprawę. Jestem waszym klientem od kilku lat i stosuję tylko preparaty mito-pharma. Uważam że to najlepsze produkty na rynku. Polecam
2019-12-02
5/5
Ponieważ zdrowie mojej rodziny jest najważniejsze kupuję tylko najlepsze - czyli Państwa preparaty. Magnez uważam że jest najlepszy na rynku. Bardzo szybko uzupełnia braki tej substancji. Polecam
2019-11-19
5/5
Najlepszy naturalny magnez jaki miałam okazję stosować. Stwierdzam, że najważniejsza jest dawka, wysoka jakość i czystość substancji magnezowej. Szybko zauważyłam poprawę funkcjonowania swojego organizmu. Polecam
2019-11-18
5/5
Według mnie to najefektywniej działający magnez jaki stosowałem.Polecam każdemu kto poszukuje najwyższej jakości połączonej z wysoką dawką. Polecam
2019-11-14
5/5
Najlepszy preparat magnezowy jaki stosowałem. Zakupiłem ponieważ regularnie uprawiam sport. Zaobserwowałem, że od kiedy zacząłem zażywać wasz magnez odczuwam bardzo szybką regenerację, wewnętrzny spokój oraz bardzo głęboki sen. Polecam
2019-10-01
5/5
Po kilku miesiącach drżenia powieki uznaję że ten magnez jest działający, na pewno zamówię ponownie Dodano 2018-02-25 09:18:00, przez Ela
2019-10-01
5/5
Magnez MSE stosuję razem z D3 MSE i K2 MK7 MSE. Jestem bardzo zadowolona z preparatów. Przesyłka na czas. Firmę Mito - Pharma polecam. Magda S.
2019-10-01
5/5
Nareszcie magnez, który rzeczywiście skutecznie uzupełnia braki w organizmie. Bardziej opłacalny zakup tego magnezu, aniżeli aptecznych produktów, które nie dość że mają niskie dawki, to ich przyswajalność pozostawia wiele do życzenia. Dodano 2015-12-30 20:52:00, przez Anna S.
2019-10-01
5/5
Specyfik na 5, polecam wszystkim świadomie dbającym o swoje zdrowie Dodano 2016-02-08 23:22:00, przez lucia
2019-10-01
5/5
Polecam. Solidna dawka i przy codziennym stosowaniu czuje więcej energii i mniej bolą mięśnie. Dodano 2016-08-12 08:55:00, przez Joanna
2019-10-01
5/5
Cieszy mnie szybka wysyłka no i magnez z tym przedłużonym uwalnianiem. Szukałem takiego od roku. Dodano 2016-12-30 18:16:00, przez czaruj19
2019-10-01
5/5
Bardzo dobry preparat po którym nie boli mnie żołądek, wcześniejsze preparaty magnezowe dawały objawy dyspeptyczne. Polecam Dodano 2017-04-23 19:34:00, przez Anka
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel