• QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura
Polecany

QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann

339,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka już dzisiaj! Koszty wysyłki
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Aktywna postać koenzymu i zaawansowana płynna forma

QuinoMit Q10® fluid to lider wśród dostępnych preparatów zawierających koenzym Q10. Zawiera aktywną formę koenzymu - UBICHINOL w zalecanej dziennej porcji, która jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalna od tradycyjnej formy tabletek. Dzięki płynnej formule i postaci ultramałych cząsteczek jest on przyswajany natychmiast i bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.

Najwyższa czystość QuinoMit Q10® fluid MSE

Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony przy pomocy chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości (99,8%), który zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania.

Koenzym Q10 najwyższej jakości

Formuła preparatu powstała w oparciu o 50 lat badań i praktyki dr. Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości i jakości produktu. Quinomit Q10® fluid zawiera naturalny, w 99,8% czysty koenzym Q10 firmy Kaneka, najlepszego światowego producenta naturalnego Koenzymu Q10 z Japonii, odpowiadającego substancji produkowanej przez organizm człowieka. Forma monopreparatu umożliwia precyzyjne dotarcie do komórki i wyrównanie poziomów jedną, pożądaną substancją. 

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Kto może mieć zwiększone zapotrzebowanie na koenzym Q10?

 • Koenzym Q10 jest istotną substancją w procesie pozyskiwania energii. Koncentracja koenzymu Q10 w komórkach, a szczególnie w mitochondriach, zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie.
 • Ze względu na obniżoną wraz z wiekiem produkcję koenzymu przez organizm, suplementacja może okazać się wskazana.
 • W stanach ogólnego zmęczenia oraz zmniejszenia wydolności organizmu.
 • Osoby narażone na silny, przewlekły stres.
 • Sportowcy, osoby aktywne fizycznie i intensywnie pracujące umysłowo.

Dlaczego QuinoMit Q10® Fluid MSE?

 • QuinoMit Q10® fluid w zalecanej dziennej porcji zawiera Koenzym Q10 (Ubichinol) oraz niacynę.
 • Koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej (w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Badania wykazały, że Ubichinol - forma aktywna koenzymu Q10, w porównaniu z ubichinonem - formą utlenioną jest 8–krotnie lepiej przyswajalna. Dodatkowo forma ultramałych cząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek.
 • Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji uzyskano niespotykaną dotychczas biodostępność koenzymu Q10 wynoszącą aż 60%.

Ostatnie opinie klientów

 • Płynna forma koenzymu Q10 to substancja poddana niespotykanej dotąd formie obróbki – zimnemu stopieniu. Dzięki temu rewolucyjnemu, opatentowanemu osiągnięciu jedna kropla tej płynnej formy zawiera tyle płynnych cząsteczek Q10 co Sahara ziaren piasku. Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło mikroskopijnie małym cząsteczkom (50 nm) na wchłanianie się bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i szybkie przyswajanie oraz całkowite wykorzystanie przez organizm.
 • Koenzym Q10 zawarty w preparacie pozyskiwany jest w naturalnym procesie fermentacji. Tak biologicznie pozyskany Koenzym Q10 odpowiada substancji własnej organizmu.
 • Preparat QuinoMit Q10® fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10 – efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr Franza Enzmanna.

 • QuinoMit Q10® fluid zawiera czysty biologicznie, pozyskany z drożdży piekarskich (jednocześnie nie zawierając ich w swoim składzie) koenzym Q10 firmy Kaneka. Nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów i fungicydów.
 • Preparat zawiera niacynamid (witaminę B3), która pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, w utrzymaniu funkcji psychologicznych i w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych.
 • QuinoMit Q10® fluid to produkt bezglutenowy, bez GMO, nie zawiera białka mleka, laktozy, żelatyny, sztucznych barwników, aromatów, substancji konserwujących i dodatku drożdży. Jest odpowiedni dla wegan, wegetarian i osób z nietolerancjami na wymienione substancje.

 • Forma płynna daje możliwość aplikowania preparatu osobom mającym problem z przełykaniem.
 • Dzięki szybkiemu wchłanianiu, niski poziom koenzymu Q10 spowodowany przemęczeniem fizycznym, stresem lub nagłym przypadkiem może być wyrównywany na bieżąco. Pozwala to na szybkie przezwyciężenie bioenergetycznych braków („zmęczenie komórek”).

 • Koenzym Q10 (odkryty w 1955 roku przez Freda Cranego) jest związkiem wytwarzanym przez nasz organizm, a jego naturalnym środowiskiem są mitochondria komórek, w których bierze udział w wytwarzaniu energii. Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, której wytwarzanie możliwe jest dzięki obecności substancji mitochondrialnych. Koenzym Q10 występuje w dwóch formach: utlenionej-ubichinonu i zredukowanej-ubichinolu (forma aktywa). W organizmie aktywna i gotowa od razu do „działania” jest zredukowana forma koenzymu Q10 (Ubichinol).
 • Utleniona forma Q10 (ubichinon) jest żołtopomarańczowym, a zredukowana postać (ubichinol) jest jasnożołtym proszkiem. Obie formy nie rozpuszczają się w wodzie. Produkcja następuje za sprawą procedur biotechnologicznych, które obejmują procesy ekstrakcji, krystalizacji oraz procesy chromatograficzne.Nierozpuszczalny w wodzie koenzym Q10 zostaje w trakcie opatentowanego procesu rozłożony w „przyjazne wodzie” ultramałe cząsteczki i rozproszony.

Jak Koenzym Q10 działa w naszym organizmie?

 • Koenzym Q10 jest substancją naturalnie występującą we wszystkich tkankach i komórkach organizmu. W najwyższym stężeniu obecny jest w sercu, wątrobie, nerkach i trzustce. Naturalnym środowiskiem koenzymu Q10 są mitochondria komórek, które pełnią rolę fabryk energetycznych w komórkach ludzkiego organizmu. Jest on głównym elementem mitochondrialnego łańcucha oddechowego, w którym przebiega 85% syntezy ATP. Ważną rolą koenzymu Q10 jest udział w konwersji kwasów tłuszczowych i węglowodanów na energię.

 • Koenzym Q10 pełni także rolę “łowcy” wolnych rodników i bierze udział w wielu procesach metabolicznych a także przyczynia się do regeneracji innego silnego antyoksydantu jakim jest witamina E.
 • Ponadto jest jednym ze sterowników kilkuset genów, między innymi tych, które są konieczne do uaktywnienia mechanizmów obronnych organizmu.

Jakość i czystość QuinoMit Q10® Fluid MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma® produkowane są w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
 • Mitoceutyki® powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne i spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości. Najwyższą jakość Mitoceutyków® potwierdzają zarówno certyfikaty jakości, jak i liczne pozytywne opinie Klientów.
QuinoMit Q10® Fluid MSE
KIERUNKOWE Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 50 ml 1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10® fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

QuinoMit Q10® fluid zawiera ubichinol (aktywną formę koenzymu Q10, w formie ultramałych cząsteczek), dzięki czemu przyswaja się natychmiast przez śluzówkę jamy ustnej. Polecany w celu szybkiego uzupełnienia poziomu koenzymu w komórkach. Wspiera wytwarzanie energii w komórkach oraz chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

* Preparat zawiera także niacynamid - witaminę B3, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

* Witamina B3 wspomaga kondycję błon śluzowych oraz skóry.


Pojemność opakowania:

50 ml (ilość kropli w opakowaniu: 462)

około 92 dziennych porcji / 3 miesiące stosowania

Koszt zalecanej porcji dziennej dla 50 ml wyniesie: 5,54 zł

Składniki:
substancja utrzymująca wilgoć: gliceryna, ubichinol (koenzym Q10), woda, emulgator: lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: 5 pełnych naciśnięć pompki.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 5 pełnych naciśnięć pompki *RWS

Koenzym Q10 (Ubichinol)

32,5 mg

-

Niacynamid

6,5 mg

41%

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
Jeden raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10® fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Preparat należy chronić przed światłem, przechowywać w chłodnym, suchym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze pokojowej, w przedziale 15oC – 20oC.

Ważna wskazówka:
Biorąc pod uwagę, że w okresie letnim temperatura w pomieszczeniach może znacząco wzrosnąć (powyżej 20oC) – co równocześnie może doprowadzić do problemów z działaniem mechanizmu pompki – zaleca się dla produktu Quinomit Q10® fluid w tym czasie następujące zasady postępowania:
*bezpośrednio po otrzymaniu produktu i przed pierwszym zastosowaniem należy przechowywać preparat Quinomit Q10® fluid (przynajmniej przez 12 godzin, czy też do czasu pierwszego użycia) w temperaturze w przedziale 4oC – 10oC. Następnie należy zapewnić na około 3 godziny przed użyciem preparatu Quinomit Q10® fluid temperaturę pokojową i kolejno stosować w poniżej opisany sposób:
*przed pierwszym zastosowaniem, nacisnąć kilkakrotnie pompkę, do uzyskania pierwszej kropli. Następnie przechylić butelkę. Ponownie nacisnąć pompkę do oporu do uzyskania kropli preparatu. Między kolejnymi naciśnięciami pompki robić krótkie przerwy. Stosować stale po otwarciu butelki, aż do całkowitego zużycia.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2021-01-15
Monika, TANOWO
5/5
Bardzo szybka dostawa teraz czekam na efekty
2020-11-30
MAŁGORZATA, GORZÓW WLKP
5/5
drogi produkt ale warto spróbować.
2020-11-26
Barbara, Osieczna
5/5
Ze względu na przyswajalność najlepszy preparat na rynku.
2020-11-12
Barbara, Osieczna
5/5
Bardzo szybkie działanie, ponieważ wchłania się już w jamie ustnej do krwioobiegu. Stosuję go przeważnie w stanach większego zmęczenia i efekty widoczne są już po kilku minutach. Jest pomocny przy terapii wielu schorzeń. Polecam go moim pacjentom.
2020-11-11
Sława, Topólka
5/5
Rewelacyjny produkt
2020-11-08
Maria, Kraków
5/5
Szybką dostawą, dobrze opakowana, zgodnie z zamówieniem. Co mi się nie podoba?:Cena!!!!!!
2020-09-28
Wioletta, Sulejów
5/5
Super
2020-09-23
Urszula, Kraków (Kraków-Podgórze)
5/5
Ok
2020-08-31
Raisa, Bielsk Podlaski
5/5
POMAGA W WALCE Z WYCZERPANIEM, PRZYWRACA SIŁY
2020-07-03
Marianna, Ostrołęka
5/5
Produkt bardzo dobrej jakości
2020-06-23
Malgorza, Gdynia
5/5
Łykam juz 6 miesiąc.
2020-06-19
Robert, Radom
5/5
ok
2020-06-03
Magdalena, Tuchów
5/5
Ekspresowa wysyłka , preparaty najwyższej jakości !!!
2020-05-20
Tadeusz, Sucha Beskidzka
5/5
Bardzo profesjonalna obsługa, duża pomoc i szczególna uprzejmość Preparat Quonomit Q10 czyni cuda ! niezwykle pomocny w procesie zdrowienia U mojego taty - 86 lat podawany w dawkach klinicznych (3*10 dawek po zawale serca zdecydowanie poprawił wydolność serca i prace zastawek mitralnych a funkcje płuc na tyle uległy poprawie, że po kilku dniach już nie wymagał wspomagania respiratora ... na Odz. Intensywnej Terapii i od 4 dni leczony jest na Oddz. Kardiologicznym
2020-05-17
Barbara, Osieczna
5/5
Bardzo dobry wysokiej jakości produkt. Polecam jako uzupełnienie rutynowej .terapii lekowej w wielu schorzeniach.
2020-05-01
Marcin, Gruszczyn
5/5
Szybko, sprawnie i profesjonalnie.
2020-04-17
Magdalena, Wieliczka
5/5
Produkt bardzo dobrej jakości, wygodny w stosowaniu.Uspokaja rytm mojego serca.
2020-03-15
Gracjan, Warszawa
5/5
Potwierdzam treść wszystkich poniższych opinii. Q10 jest fenomenalny. Odeszło zmęczenie, stres, niewyspanie. Niesamowicie wspiera odporność i przywraca kondycję psychofizyczną. Polecam każdemu. Q10 naprawdę dział cuda. Przesyłka błyskawiczna, opakowanie bezpieczne.
2020-02-28
Anonim
5/5
Zdecydowanie polecam - biorę regularnie od trzech miesięcy i już nie wiem, co to znaczy popołudniowe zmęczenie. Skończyłem z drzemkami, mam więcej czasu dla rodziny i mam w końcu siły, żeby uprawiać sport. Myślałem, że będę musiał zrezygnować z biegania, bo po prostu tak to działa: rodzina, życie, praca, zmęczenie. Okazuje się, że przez pozbycie się dwugodzinnych drzemek po pracy mam więcej czasu. Zdecydowanie polecam - działa szybko, a obsługa wysyła zamówienie błyskawicznie. 
2020-02-23
Katarzyna, Grójec
5/5
Super obsługa, szybka dostawa, profesjonalna obsługa. Środek przyjmuje już tydzień, odczuwam poprawę w funkcjonowaniu. Redukcja zmęczenia .
2020-01-17
Anonim
5/5
Bardzo polecam! Nie tylko sprzedają skuteczne produkty (moim zdaniem za taką jakość warto zapłacić trochę więcej), ale także mają super profesjonalnych doradców. Od dawna uprawiam sport i myślałem, że już zawsze będę się świetnie czuł. Zmieniłem jednak pracę na bardziej stresującą i nagle cała radość z aktywności fizycznej zniknęła - byłem ciągle zmęczony, rozdrażniony i bolały mnie mięśnie. Kupiłem więc polecany przez kumpla QuinoMit Q10® i po miesiącu stosowania muszę przyznać, że to naprawdę działa - zauważyłem nawet, że mniej się denerwuję.
2019-12-02
Anonim
5/5
Najlepszy koenzym Q10 na świecie. Potwierdzam jego działanie. Dziękuję za najwspanialszą obsługę, bardzo szybką wysyłkę. Polecam
2019-10-02
Anonim
5/5
9 .11. 2015r Opinia klienta firmy Mito- Pharma Jako nowy klient Mito-Pharma, oceniam pozytywnie działalność tej firmy zarówno pod względem profesjonalizmu informacyjnego oraz kultury obsługi klienta jak i w zakresie wysokiej jakości oferowanych produktów zdrowotnych związanych z medycyną mitochondrialną Taka ocenę opieram na poniżej przedstawionych faktach- potwierdzających jej zasadność. Na początku lstopada 2015 r. zdignozowano u mnie podczas hospitalizacji niewydolność serca zastoinową ( z frakcją wyrzutową lewej komory tylko 15% ; norma to 50- 65% ). Jest to sytuacja bezpośrednio zagrażająca życiu ( tzw. nagłą śmiercią sercową ). Po ustaleniu typowej w takich przypadkach terapii farmakologicznej z terminową kwalifikacją do zabiegu implantacji kardiowertera wypisano mnie ze szpitala. Podkreślić trzeba, że w/w schorzenie serca nie ma w kryteriach klasycznej medycyny dobrych rokowań. Po powrocie do domu nie czułem się dobrze ( znaczne osłabienie, upośledzona zdolność normalnego funkcjonowania ). Mając świadomość, że leczenie farmakologiczne ma charakter wyłącznie objawowy, a nie przyczynowy i w konsekwencji nie daje mi żadnej gwarancji zarówno wyleczenia jak i utrzymania się przy życiu w dłuższym okresie czasu, podjąłem internetowe poszukiwania prepartów naturalnych- wzmacniających, regenerujących uszkodzone serce. Natrafiłem przypadkowo na stronę firmy Mito- Pharma. Już wstępnie byłem zaskoczony rzadko spotykanym informacyjnym profesjonalizmem ( wyczerpujące, dokładne informacje o właściwościach oferowanych produktów, ich biochemicznych funkcjach w organizmie ludzkim , o technologii ich produkcji ). Traktując mnie bardzo życzliwie ,udzielono mi telefonicznie rzetelnej informacji co do optymalnego doboru w mojej w/w sytuacji zdrowotnej produktów działających na poziomie komórkowym. Produktem zasadniczym stał się w tym problemie zdrowotnym QuinoMit Q 10 w towarzystwie innych tj. magnez MSE, L-Karnityna, EnzOmega mse, Witamina C MSE matrix- w indywidualnie odpowiednich dawkach. Już po trzech dniach zażywania odczułem wyraźnie ich pozytywne działanie ( bez odstawiania leków kradiologicznych ). Ustąpiło silne osłabienie. Zacząłem funkcjonować w codziennym życiu jak zdrowy człowiek w obiektywnie niekorzystnych warunkach tak poważnego schorzenia serca!!! Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Oczywiście nie oznacza to jeszcze „cudownego wyzdrowienia”. Natomiast świadczy niewątpliwie o wysokiej jakości dystrybuowanych przez Mito- Pharma produktów- połączonej z szybkością ich pozytywnego, fizjologicznego działania na organizm człowieka, a także o tym, że podawane na stronie tej firmy informacje nie są abstrakcyjne, ale rzetelne , znajdujące pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie jest to zatem Dodano 2015-11-20 10:00:00, przez Dariusz M.
2019-10-02
Anonim
5/5
Super obsługa! Profesjonalne doradztwo. Zdecydowanie polecam!!! Dodano 2017-01-26 09:56:00, przez Kasia A.
2019-10-02
Anonim
5/5
Syn z padaczką. Po wprowadzeniu widoczna zmiana zachowania na plus. Poprawa koncentracji i aktywności Dodano 2017-06-22 10:38:00, przez Tomasz
2019-10-02
Anonim
5/5
Zamówienie zrealizowane, błyskawicznie Quino Mit , przyjmuje dziecko ze zmianami padaczkowymi, obserwujemy, widać znaczną poprawę. Dodano 2017-10-02 16:34:00, przez mama
2019-10-02
Anonim
5/5
Wysokiej jakości produkt, bardzo wydajny. Efekty widoczne po 2 tygodniach od zastosowania. Dodano 2017-10-10 09:22:00, przez Karolina
2019-10-01
Anonim
5/5
Super produkt. Gorąco polecam. Dodano 2018-08-16 15:15:00, przez Alina
2019-10-01
Anonim
5/5
Najlepszy ubichinol na świecie, sprawdziłam cały internet. Polecam Dodano 2018-10-01 10:47:00, przez Betka
2019-10-01
Anonim
5/5
Preparat bardzo wydajny. Dla 2 osób starcza na 4 tygodnie Dodano 2019-03-02 16:01:00, przez Anna
2019-10-01
Anonim
5/5
Najlepszy koenzym na świecie! Ratuje życie! Polecam każdemu z całego serca! Dodano 2019-06-03 16:12:00, przez Magda Stojanowska
Zaufane Opinie IdoSell
4.82 / 5.00 907 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2020-06-19
Super obsługa
2020-06-23
Witaminy bardzo szybko dotarły. Miła obsługa.
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel