Założyciel

Dorota Krawczyk

Kiedy ponad dziesięć lat temu zaczynaliśmy naszą działalność, wiedziałam, co chcę osiągnąć i jak dużo chcę zmienić. Perspektywa niesienia pomocy innym pchała każdy podejmowany przez nas krok naprzód. Pomimo, że medycyna mitochondrialna dopiero zyskuje na popularności jej znaczące efekty i obiecujące wyniki nieustannie zachęcały mnie do zgłębiania świata mitochondriów.

Jestem przekonana, że dla właściwego stanu zdrowia, dobrego samopoczucia, człowiek nie może obejść się bez substancji, w które natura wyposażyła go wiele milionów lat temu. We współczesnym świecie czasami trudno to zrozumieć, a wiele osób sięga po łatwo dostępne rozwiązania.

zdjęcie dr Enzmann

Od dłuższego czasu obserwuję szczęśliwie powrót do natury, również w świecie naukowym, który odkrywa korzyści, jakimi hojnie obdarowuje nas przyroda. Stąd częściej chętnie sięgamy po naturalne substancje w formie monopreparatów czy produktów złożonych, wytworzonych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii.

Budowanie marki jest trudne. To jak budowanie zaufania. Dlatego sama najpierw zaufałam naszym partnerom kooperacyjnym z Niemiec, stawiając przede wszystkim na wiedzę, jakość, technologię, precyzję i bezpieczeństwo. W taki sposób odkryłam moją pasję do tworzenia autentycznych marek i strzegę ich rozwoju jak życzliwy rodzic.

Pionierem i autorytetem w tej dziedzinie oraz twórcą marki MSE Pharmazeutica jest doktor F. Enzmann, który nauczył mnie wszystkiego, co dzisiaj wiem; stale i stopniowo rozbudzał moją pasję i inspirował do dalszego działania.

W oparciu o stworzoną przez dr. F. Enzmanna koncepcję Mito-Med., która hołduje zasadzie czterech filarów zdrowia: odżywianiu, suplementacji, ruchowi oraz pracy na emocjach stworzyłam rodzinę Mito-Pharmy®. Nasza działalność oparta jest na wieloletnich badaniach naukowych z zakresu nauki o mitochondriach. Dlatego możemy zaoferować Państwu Mitoceutyki® - preparaty o najwyższej jakości, których źródło pochodzenia jest precyzyjnie sprawdzane pod kątem czystości. Zawarte w nich substancje odżywcze wspierają tworzenie energii w mitochondriach, aktywują siły obronne organizmu i są podstawowym budulcem naszych wszystkich komórek.

Wszystkie nasze preparaty rekomendowane są przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej (IMMA), a ich dystrybucja w Polsce zgodna jest z obowiązującym prawem.

Siłę Mito-Pharmy® budujemy na merytorycznej wiedzy naukowej. Jako promotor zdrowego trybu życia bardzo lubię to co robię.

Życzę Państwu dużo zdrowia, które jest najważniejsze w naszym życiu.

Pozdrawiam Dorota Krawczyk
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2982 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-17
szybko i sprawnie
2024-06-07
Super
pixel