• Hepar-Intercell®
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura

Hepar-Intercell®

203,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka we wtorek Koszty wysyłki
2030 pkt.
40 pkt.
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Kompleksowe wsparcie wątroby - rewolucyjne połączenie składników odżywczych z kulturami bakterii jelitowych

Hepar-Intercell® to wysokiej jakości złożony preparat, z choliną, która wspiera funkcje wątroby, oraz przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów. Zawiera także witaminę E, witaminę C, witaminę D, kwasy tłuszczowe omega-3 oraz 10 szczepów bakterii jelitowych, co czyni ten preparat w pełni kompleksowym i doskonale tolerowanym przez organizm. 

Innowacyjny system dwufazowego wypełnienia kapsułki oraz praktyczny blister – gwarancja 100 % aktywności wszystkich substancji

Opakowanie Hepar-Intercell® ma postać praktycznego blistra i zawiera dwa rodzaje kapsułek. Pierwsza kapsułka składa się z dwóch części: jedna zawiera cholinę, witaminy D, E oraz bakterie jelitowe, a druga, żółta - peletki witaminy C. Zamknięcie bakterii jelitowych oraz witaminy C w jednej kapsułce, przy zachowaniu pełnej skuteczności bakterii, jest możliwe tylko i wyłącznie dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii dwufazowego wypełniania. Kwasy tłuszczowe omega-3 umieszczono w osobnej kapsułce.

Gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa Hepar-Intercell®

Preparaty oferowane przez firmę Mito-Pharma produkowane są w Niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). Formuła preparatu powstała w oparciu o wiele lat badań oraz doświadczeń praktycznych niemieckiej firmy Intercell, co gwarantuje najwyższą jakość składników produktu oraz jego wyjątkową skuteczność. Ściśle przestrzegane standardy produkcji oraz precyzyjna kontrola wagi każdej pojedynczej kapsułki decydują o czystości oraz bezpieczeństwie stosowania produktu.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Kiedy warto stosować Hepar-Intercell®

 • Jeżeli odczuwasz spadek energii życiowej i znużenie, szczególnie po obfitym posiłku, bogatym w tłuszcze i węglowodany.
 • Jeżeli regularnie spożywasz alkohol, duże ilości tłuszczów i/lub węglowodanów.
 • Jeżeli chcesz zadbać o prawidłową pracę wątroby.
 • Kiedy chcesz wzmocnić ochronę antyoksydacyjną organizmu.

Dlaczego Hepar-Intercell®?

 • Preparat Hepar-Intercell® to unikalna kompozycja składników odżywczych z choliną jako główną substancją, która wspiera funkcjonowanie wątroby oraz przemiany metaboliczne homocysteiny i tłuszczów.
 • Umieszczenie w jednej kapsułce zarówno witaminy C, jak i żywych kultur bakterii, wrażliwych na kwas askorbinowy, stało się możliwe dzięki zastosowaniu peletkowej formy witaminy C, otoczonej celulozą. Takie rozwiązanie zapewnia stabilność oraz niezmienną koncentrację produktu. W przypadku preparatów złożonych, bardzo istotne jest równomierne rozmieszczenie substancji w kapsułce. Umożliwia to wzajemne uzupełnianie się tych substancji, przy jednoczesnym zachowaniu 100% aktywności każdej z nich.

 • Preparat Hepar-Intercell® zawiera 10 starannie wyselekcjonowanych kultur bakterii, odpornych na działanie soku żołądkowego. Zastosowanie innowacyjnej metody mikrokapsułkowania ułatwia szczepom bakterii dotarcie do jelit i ich zasiedlenie.
 • Zawarte w Hepar-Intercell® różnorodne szczepy bakterii charakteryzują się wyjątkowo dobroczynnym wpływem na florę bakteryjną jelit i cechują się szerokim zakresem oddziaływania, zarówno w jelicie cienkim, jak i w jelicie grubym.
 • Dzięki zastosowaniu wyłącznie naturalnych składników preparat Hepar-Intercell® wyróżnia się wysokim stopniem czystości.
 • Hepar-Intercell® to produkt bezglutenowy, niezawierający białka mleka, laktozy, soi, sztucznych aromatów i barwników, substancji konserwujących i słodzących oraz organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO).

Hepar-Intercell® - jak stosować?

 • Regularnie, raz dziennie, przyjmuj 1 wieloskładnikową kapsułkę preparatu razem z 1 kapsułką z kwasami Omega-3.
 • Pamiętaj, aby popić kapsułkę wystarczającą ilością wody.
 • UWAGA: Preparat powinno przyjmować się w trakcie posiłku.

Co we współczesnym świecie obciąża wątrobę?

  Do czynników, które stanowią największe obciążenie dla naszej wątroby należą:

 • spożywanie wysokokalorycznych posiłków, szczególnie słodyczy oraz napojów bogatych w cukier;
 • nadmierne spożywanie produktów zawierających duże ilości nasyconych kwasów tłuszczowych, których głównym źródłem są tłuszcze zwierzęce;
 • regularne spożywanie alkoholu;
 • stała ekspozycja organizmu na toksyczne substancje chemiczne, dym papierosowy.

Hepar-Intercell® - wsparcie dla wątroby

 • Cholina, wspiera prawidłowe funkcjonowanie wątroby, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu tłuszczów i poziomu homocysteiny. Cholina jest organicznym, rozpuszczalnym w wodzie związkiem. Mimo, że sklasyfikowano ją jako witaminę B4, nie jest ani witaminą, ani minerałem. To rodzaj fosfolipidu, który wchodzi w skład błon komórkowych, a którego największe stężenie stwierdza się właśnie w wątrobie, gdzie uczestniczy na przykład w procesie usuwania nadmiaru cholesterolu. Źródłami spożywczymi choliny są jaja, wyroby mleczne oraz mięso, dlatego wegetarianie i weganie to grupa osób narażonych na niedobory tej substancji.

 • Witamina C oraz witamina E to naturalne substancje, które pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Witamina C wspomaga również prawidłową produkcję kolagenu, przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu energetycznego, utrzymania prawidłowych funkcji psychologicznych, zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz zwiększa przyswajanie żelaza. Dodatkowo ma dobroczynny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie układów nerwowego i odpornościowego.
 • Preparat Hepar-Intercell® zawiera również kwasy tłuszczowe Omega-3: DHA i EPA. DHA i EPA, są istotne dla prawidłowego funkcjonowania mózgu oraz dla utrzymania prawidłowego widzenia. DHA dbają o prawidłowe funkcjonowanie serca.

Jakość i czystość preparatu Hepar-Intercell®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości, w tym preparaty opracowane oraz wytworzone przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodne z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).
 • Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.

 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy naukowo-badawczej i technologicznej.
 • Preparaty Intercell są odpowiednie również dla osób o szczególnych wymaganiach dietetycznych (wegan, wegetarian, osób wrażliwych na występowanie substancji alergizujących itd.) ze względu na to, że nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników, środków słodzących, organizmów modyfikowanych genetycznie czy alergenów.
Hepar-Intercell
Opakowania: 96 kapsułek (48 + 48) Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka wieloskładnikowa razem z 1 kapsułką z kwasami Omega-3

Suplement diety

Hepar-Intercell® umożliwia skuteczne uzupełnienie niskiego poziomu witamin w komórkach, wspomagając wiele ważnych funkcji organizmu.

Przed zastosowaniem wskazane jest wykonanie badania 25-(OH)D we krwi oraz konsultacja wyniku badania z lekarzem lub farmaceutą.

Korzystne działanie występuje w przypadku spożywania 250 mg DHA dziennie.

Zawartość opakowania:

96 kapsułek – 116,2 g

48 kapsułek wieloskładnikowych po 1022 mg

48 kapsułek z kwasami Omega-3 po 1400 mg

Składniki:
Kapsułka wieloskładnikowa:
Składniki: dwuwinian choliny; DL-alfa-tokoferol (witamina E); L-askorbinian wapnia (witamina C); substancja glazurująca: hydroksypropylometyloceluloza; maltodekstryna (z kontrolowanej uprawy ekologicznej); skrobia ziemniaczana; kultury bakterii (Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium bifidum, Lactococcus lactis, Enterococcus faecium); inulina; cholekalcyferol (witamina D); substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.
Kapsułka z kwasami Omega-3:
Składniki: koncentrat oleju rybiego z anchois i sardynek, żelatyna, woda oczyszczona, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli.

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka wieloskładnikowa oraz 1 kapsułka z kwasami Omega-3. Preparat należy przyjmować w trakcie posiłku i popić dostateczną ilością płynu.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka z mikroskładnikami odżywczymi *RWS **IU

Cholina

150 mg

-

-

Witamina C

175 mg

156 %

-

Witamina E

100 mg

833 %

-

Witamina D

20 µg

400 %

800

Kultury bakterii

5 x 109 ***CFU

-

-

Bifidobacterium bifidum

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Bifidobacterium breve

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Bifidobacterium longum

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Lactobacillus acidophilus

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Lactobacillus casei

0,9 x 109 ***CFU

-

-

Lactobacillus reuteri

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Lactobacillus rhamnosus

0,9 x 109 ***CFU

-

-

Lactobacillus plantarum

0,5 x 109 ***CFU

-

-

Lactococcus lactis

0,1 x 109 ***CFU

-

-

Enterococcus faecium

0,1 x 109 ***CFU

-

-

Inulina

20 mg

-

-

1 kapsułka z kwasami tłuszczowymi omega-3

Kwasy tłuszczowe omega-3

860 mg

Udział EPA (kwas eikozapentaenowy)

500 mg

Udział DHA (kwas dokozaheksaenowy)

250 mg

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia
**IU - jednostki międzynarodowe
***CFU - jednostek tworzących kolonie

Całkowita liczba bakterii:
W 1 kapsułce: 5 x 109 jednostek tworzących kolonie (CFU*)
* jednostka tworząca kolonie

Każde opakowanie preparatu Hepar – Intercell® składa się z blistrów podzielonych na dwie części kolorystyczne. Na jednej stronie każdego z nich znajdują się 4 kapsułki wieloskładnikowe, na drugiej zaś 4 kapsułki z kwasami Omega-3. Kapsułka wieloskładnikowa jest biało – żółta (biały proszek, żółte granulki). Kapsułka z kwasami Omega-3 jest jednorodna - żółta, oleista.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu. Nie stosować u osób uczulonych na ryby.

Warunki przechowywania:
Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci, zamknięte, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dodaj opinię
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem i miejscowością.
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Opinie klientów

Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie ona widoczna dla innych klientów.
2022-04-12
Danuta, Sosnowiec
5/5
Produkt od tygodnia przyjmuje zauważyłam już poprawę.
2021-12-03
Jerzy, Dęblin
5/5
Ok
2021-11-26
Jerzy, Dęblin
5/5
Super
2021-03-19
Barbara, Jasło
5/5
Wszystkie preparaty są doskonale, ale to jeszcze za wcześnie na opinie. Bardzo dobra opinie mogę wydać dla B12 MSE 500, bo stosuje od dłuższego czasu.
2021-01-15
Adam, Zakopane
5/5
Super
2020-08-03
Anna, Warszawa
5/5
Jestem zadowolona szybką dostawą.
2020-07-10
Wiesław, Gorzów
5/5
Biorę sporo leków. Swoją wątrobę wspieram tym preparatem. Wcześniej dodatkowo kupowałem kwasy omega 3 a tu są w zestawie. Dla mnie na plus.
2020-01-14
Anonim
5/5
Szybko odczuwalna poprawa trawienia. Przyspiesza również regenerację wątroby. Polecam
2019-12-10
Anonim
5/5
Bardzo dobry produkt o idealnym składzie, regenerujący wątrobę. Bardzo dobrze wpływa na układ trawienny. Polecam.
2019-12-03
Anonim
5/5
Przyjmuję te tabletki na wątrobę i stwierdzam że obecnie nie mam już żadnych dolegliwości związanych z trawieniem i bardzo dobrze się czuję. Polecam
2019-11-18
Anonim
5/5
Nigdy wcześniej nie widziałam tak skutecznego połączenia dwóch składników. Kupiłam na swoją wątrobę i potwierdzam rewelacyjne i szybkie działanie. Zawsze mam listek heparu w torebce. Dziękuję za profesjonalną obsługę oraz bardzo szybką wysyłkę. Polecam
2019-11-12
Anonim
5/5
Produkt bardzo dobry. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Działa natychmiast. Polecam
2019-07-24
Anonim
5/5
Bardzo dobrze pomógł mi obniżyć poziom cholesterolu i odczuwalnie pomaga w trawieniu. Szybka wysyłka, wysoka jakość. Polecam
2019-07-24
Anonim
5/5
Stosuję jako tabletki osłonowe przy terapii antytrądzikowej. Polecam działają wspaniale.
2019-07-02
Anonim
5/5
Polecam
2019-07-02
Anonim
5/5
Bardzo szybko odczuwalna poprawa pracy wątroby. Polecam
2019-05-15
Anonim
5/5
Polecam
2019-05-15
Anonim
5/5
Stosując po ciężkich posiłkach czuję się już doskonale. Polecam
2019-05-13
Anonim
5/5
Działa super, ustąpiły moje problemy z wątrobą. Polecam
2018-07-30
Katarzyna, Łagodzin
5/5
Bardzo, bardzo dobry skład preparatu. Właściwie to gotowa kuracja wspierająca detox i pracę wątroby. Polecam. Kasia

Opinie o Hepar-Intercell®

5.00
Liczba wystawionych opinii: 20
5
20
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Produkt od tygodnia przyjmuje zauważyłam już poprawę.
2022-04-12
Danuta, Sosnowiec
Czy opinia była pomocna? Tak 1 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Ok
2021-12-03
Jerzy, Dęblin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2021-11-26
Jerzy, Dęblin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Wszystkie preparaty są doskonale, ale to jeszcze za wcześnie na opinie. Bardzo dobra opinie mogę wydać dla B12 MSE 500, bo stosuje od dłuższego czasu.
2021-03-19
Barbara, Jasło
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Super
2021-01-15
Adam, Zakopane
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
Jestem zadowolona szybką dostawą.
2020-08-03
Anna, Warszawa
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Biorę sporo leków. Swoją wątrobę wspieram tym preparatem. Wcześniej dodatkowo kupowałem kwasy omega 3 a tu są w zestawie. Dla mnie na plus.
2020-07-10
Wiesław, Gorzów
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Szybko odczuwalna poprawa trawienia. Przyspiesza również regenerację wątroby. Polecam
2020-01-14
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobry produkt o idealnym składzie, regenerujący wątrobę. Bardzo dobrze wpływa na układ trawienny. Polecam.
2019-12-10
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Przyjmuję te tabletki na wątrobę i stwierdzam że obecnie nie mam już żadnych dolegliwości związanych z trawieniem i bardzo dobrze się czuję. Polecam
2019-12-03
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Nigdy wcześniej nie widziałam tak skutecznego połączenia dwóch składników. Kupiłam na swoją wątrobę i potwierdzam rewelacyjne i szybkie działanie. Zawsze mam listek heparu w torebce. Dziękuję za profesjonalną obsługę oraz bardzo szybką wysyłkę. Polecam
2019-11-18
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Produkt bardzo dobry. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Działa natychmiast. Polecam
2019-11-12
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo dobrze pomógł mi obniżyć poziom cholesterolu i odczuwalnie pomaga w trawieniu. Szybka wysyłka, wysoka jakość. Polecam
2019-07-24
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Stosuję jako tabletki osłonowe przy terapii antytrądzikowej. Polecam działają wspaniale.
2019-07-24
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam
2019-07-02
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo szybko odczuwalna poprawa pracy wątroby. Polecam
2019-07-02
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Polecam
2019-05-15
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Stosując po ciężkich posiłkach czuję się już doskonale. Polecam
2019-05-15
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Działa super, ustąpiły moje problemy z wątrobą. Polecam
2019-05-13
Anonim
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
5/5
Opinia niepotwierdzona zakupem
Bardzo, bardzo dobry skład preparatu. Właściwie to gotowa kuracja wspierająca detox i pracę wątroby. Polecam. Kasia
2018-07-30
Katarzyna, Łagodzin
Czy opinia była pomocna? Tak 0 Nie 0
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 2643 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2022-07-25
Zawsze kupuję produkty tej firmy i zawsze jestem zadowolona.
2022-07-10
Witamina B12, magnez dr enzmann

Dbamy o Twoją prywatność

Sklep korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Zamknij
pixel