Neuro-Intercell®

Neuro-Intercell®

309,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w poniedziałek Koszty wysyłki
SuperFair.Shop badge Wysyłamy wszystkie paczki w deklarowanym czasie

Posiadamy wyróżnienie SuperFair.Shop™ w ramach którego nasze wysyłki są codziennie automatycznie monitorowane pod względem zgodności z deklarowanym czasem wysyłki.

Przyznane wyróżnienie oznacza, że nasze przesyłki są wysyłane zgodnie z planem. Dbamy też o Twoje bezpieczeństwo i wygodę.

Bogactwo substancji neuroaktywnych

Neuro-Intercell® to produkt o szczególnie wysokiej jakości i starannie opracowanym składzie. Preparat zawiera witaminy z grupy B, które wspierają funkcjonowanie układu nerwowego oraz fosfatydyloserynę, cytykolinę, cholinę i standaryzowany ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba).

Opatentowana forma cytykoliny

Kompleks Neuro-Intercell® zawiera klinicznie przebadaną i opatentowaną formę cytykoliny - Cognizin®. Cytykolina to naturalna substancja z grupy nukleotydów, związków chemicznych, które pełnią role przekaźnikowe. Cognizin® to czysty, wegetariański i wolny od alergenów składnik.

Bezpieczna fosfatydyloseryna od Intercell Pharma

Fosfatydyloseryna jest powszechnie pozyskiwana z soi. Ze względu na związane z tym problemy alergiczne, Intercell Pharma przetwarza wyłącznie hipoalergiczną fosfatydyloserynę pozyskiwaną ze słonecznika.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Kiedy warto stosować Neuro-Intercell®?

 • Kiedy pracujesz umysłowo, uczysz się lub właśnie zdajesz egzaminy i chcesz zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. (tiamina, witamina B6, B12)
 • W sytuacji, gdy Twój organizm jest narażony na długotrwały stres psycho-fizyczny, a Tobie zależy na utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. (tiamina, witamina B6, foliany, witamina B12)
 • W celu utrzymania sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. (kwas pantotenowy)
 • Jeżeli chcesz zadbać o prawidłową funkcję wątroby. (cholina)
 • Jeżeli Twój organizm wykazuje zwiększone zapotrzebowanie na aktywne składniki preparatu.

Dlaczego Neuro-Intercell®?

 • Neuro-Intercell® to wyjątkowy kompleks starannie dobranych składników, które wspierają pracę układu nerwowego, zawierający zarówno witaminy z grupy B, jak również inne naturalne substancje.
 • Witamina B12 zawarta w Neuro-Intercell® występuje w biologicznie aktywnej postaci: metylokobalaminy.
 • Substancją czynną preparatu jest cytykolina – 250 mg (egzogenna forma cytydino 5’-difosfocholiny), która jest naturalnie występującym, endogennym prekursorem fosfatydylocholiny, podstawowego budulca fosfolipidów błon komórkowych.
 • Preparat zawiera kompleks fosfolipidów w formie lecytyny słonecznikowej, który uzupełnia dietę w fosfatydyloserynę (PS) – 100 mg, wystandaryzowany ekstrakt z liści miłorzębu dwuklapowego – 25 mg oraz cholinę – 30 mg i witaminy z grupy B w wysoko skoncentrowanej formie: kwas pantotenowy (witamina B5) – 12 mg, tiamina (witamina B1) – 5 mg, witamina B6 (w formie chlorowodorku pirydoksyny) – 5 mg, witamina B12 (w formie metylokobalaminy) – 75 µg oraz kwas foliowy – 200 µg.

 • Preparat Neuro-Intercell® zawiera wystandaryzowany, naturalnie czysty ekstrakt pozyskany bezpośrednio z liści miłorzębu dwuklapowego, zawierający wyłącznie naturalne flawonoidy w ich najbardziej aktywnej i dostępnej formie biologicznej.
 • Dzięki zastosowaniu innowacyjnej metody produkcji kompleks lecytyny pozyskano z nasion słonecznika. To pozwoliło zastąpić zazwyczaj wykorzystywaną w tym celu soję.
 • Neuro-Intercell® to preparat o najwyższej jakości, czystości i biodostępności. Zażywany w zalecanych porcjach jest dobrze tolerowany. To produkt bezglutenowy, niezawierający białka mleka, laktozy, soi, żelatyny, drożdży, jak również sztucznych aromatów, barwników i substancji konserwujących.

Neuro-Intercell®- jak stosować?

 • Regularnie przyjmuj jedną kapsułkę preparatu dziennie, podczas posiłku. Najlepiej przed południem.
 • Pamiętaj, aby popić kapsułkę wystarczającą ilością wody.

Wyjątkowe wsparcie pracy mózgu

 • Cytykolina. To naturalna substancja z grupy nukleotydów, czyli bioaktywnych związków chemicznych, obecnych w każdej komórce ciała. Nukleotydy pełnią rolę substancji przekaźnikowych, a także uczestniczą w podziałach komórkowych i procesach metabolicznych. Codziennie wraz z pożywieniem dostarczamy organizmowi około 1-2g nukleotydów. Cytykolina zawiera cholinę i służy nam jako składnik budulcowy do syntezy fosfolipidów, w szczególności – fosfatydylocholiny. Szczególnie bogaty w fosfatydylocholinę jest nasz układ nerwowy.
 • Fosfatydyloseryna (PS). Obecne w naszym organizmie fosfolipidy mają różną postać, z których każda z nich spełnia szczególne zadania. Oprócz fosfatydylocholiny, do najważniejszych fosfolipidów zaliczamy też fosfatydyloserynę, której stężenie w komórkach nerwowych jest równie wysokie. Właściwości obu związków chemicznych uzupełniają się. Fosfatydyloseryna oraz cytykolina stanowią główne składniki formuły preparatu Neuro-Intercell®.

 • Ginko biloba. Drzewo ginko biloba występuje na ziemi od ponad 250 milionów lat i może osiągać wiek nawet do ponad tysiąca lat. Cechę tę zawdzięcza swojej wyjątkowej wytrzymałości. Drzewo to uważa się za jeden z najstarszych gatunków roślin świata, który pozostaje w niemalże niezmienionej formie od czasu swojego powstania. Liście Ginko biloba spożywano w Azji już od około XI wieku ze względu na ich szczególną zawartość składników odżywczych. Liście Ginko biloba wyróżniają się wyjątkowo wysoką zawartością cennych flawanoidów (wtórnych składników roślinnych), które przyczyniają się do poprawy kondycji ludzkiego organizmu, wpływając między innymi na pamięć, koncentrację oraz układ krwionośny. W preparacie Neuro-Intercell® zastosowano wystandaryzowany, naturalnie czysty wyciąg z Ginko biloba, który jest pozyskiwany wyłącznie w bezpośredni sposób, dzięki czemu zawiera jedynie naturalne flawonoidy, bez jakichkolwiek dodatków.

Kluczowe dla układu nerwowego witaminy z grupy B

 • Witaminy B6, B12 i tiamina pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, dodatkowo witaminy B6 i B12 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
 • Witamina B12 ma szczególne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania mózgu. Uczestniczy w tworzeniu i regeneracji osłonek włókien nerwowych (tak zwanej otoczki mielinowej), a także neuroprzekaźników nerwowych. Mielina jest substancją wytwarzaną przez komórki, które otaczają aksony, chroni komórki nerwowe i pełni rolę izolatora elektrycznego komórek, zapewniając prawidłowe i skuteczne przewodnictwo nerwowe.
 • Kwas foliowy, B6 i B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu energetycznego.
 • Dodatkowo kwas pantotenowy przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników, a także pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie.

Jakość i czystość preparatu Neuro-Intercell®

 • Mito-Pharma® posiada w swojej ofercie preparaty o najwyższej jakości i czystości, w tym preparaty opracowane oraz wytworzone przez firmę Intercell Pharma, które spełniają najwyższe standardy, a ich receptury są odpowiedzią na najnowsze odkrycia naukowe.
 • Wszystkie preparaty produkowane przez firmę Intercell i oferowane przez Mito-Pharma® są zgodne z najwyższymi standardami jakościowymi tj. zgodne z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP).
 • Nowoczesne urządzenia oraz kontrole przeprowadzane w trakcie procesu produkcji, np. monitorowanie masy każdej pojedynczej kapsułki, gwarantują przestrzeganie najwyższych standardów jakości. Ścisły nadzór obejmuje niezależne przeprowadzenie każdego etapu procesu produkcyjnego, od wyboru surowców po ich mieszanie i napełnianie, a na końcu pakowanie. Zapewnia to maksymalne bezpieczeństwo produktu oraz stały i spójny skład preparatu.

 • Maksymalne bezpieczeństwo procesu produkcji gwarantowane jest na najwyższym poziomie wiedzy naukowo-badawczej i technologicznej.
 • Preparaty Intercell są odpowiednie również dla osób o szczególnych wymaganiach dietetycznych (wegan, wegetarian, osób wrażliwych na występowanie substancji alergizujących itd.) ze względu na to, że nie zawierają zbędnych konserwantów, barwników, środków słodzących, organizmów modyfikowanych genetycznie czy alergenów.
Neuro-Intercell
Opakowania: 90 kapsułek Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka

Suplement diety

Neuro-Intercell® zawiera cytykolinę, fosfatydyloserynę, cholinę, ekstrakt z miłorzębu japońskiego oraz witaminy z grupy B: kwas pantotenowy, tiaminę, witaminę B6, kwas foliowy i witaminę B12.

Należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania produktu przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych.

Zawartość opakowania:

90 kapsułek – 55,8 g

1 kapsułka – 620 mg

Składniki:
Cytykolina (Cognizin®)*, kompleks lecytyny z pestek słonecznika zawierający fosfatydyloserynę, substancja glazurująca: hydropropylometyloceluloza, dwuwinian choliny, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.) (zawartość glikozydów flawonolowych: 24%, zawartość laktonów terpenowych: 6%), D- pantotenian wapnia (kwas pantotenowy), chlorowodorek tiaminy (tiamina), chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas pteroilomonoglutanowy (kwas foliowy), metylokobalamina (witamina B12)
(*Cognizin® jest zarejestrowanym znakiem towarowym marki KYOWA HAKKO BIO CO., LTD.)

Zalecana porcja dzienna: 1 kapsułka dziennie, najlepiej przed południem, w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody.

Skład zalecanej dziennej porcji:

Substancja 1 kapsułka RWS

Cytykolina

250 mg

-

Fosfatydyloseryna

100 mg

-

Cholina

30 mg

-

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba L.), w tym:

25 mg

-

• glikozydów flawonolowych

6 mg

• laktonów terpenowych

1,5 mg

Kwas pantotenowy

12 mg

200,00%

Tiamina

5 mg

455,00%

Witamina B6

5 mg

357,00%

Kwas foliowy

200 µg

100,00%

Witamina B12

75 µg

3000,00%

* RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Należy skonsultować z lekarzem możliwość stosowania produktu przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących, ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na składniki preparatu.

Warunki przechowywania:
Przechowywać poza zasięgiem małych dzieci, zamknięte, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok) / Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Dodaj opinię
Możesz dodać swoją opinię o produkcie, przed opublikowaniem zostanie ona sprawdzona przez obsługę sklepu pod względem obyczajowym. Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie widoczna dla innych klientów i podpisana Twoim imieniem i miejscowością.
Twoja ocena:
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Opinie klientów

Po zatwierdzeniu przez obsługę sklepu będzie ona widoczna dla innych klientów.
2022-01-16
Mieczyslaw, Gdynia
5/5
To kolejny mój zakup tego specyfiku i to jest dowód najlepszej opinii.
2021-03-29
Lucyna, WIELICZKA
5/5
bardzo dziękuję za miłą, kompetentną obsługę i szybką wysyłkę , chciałoby się powiedzieć że szybsza wysyłka od wiatru . dziękuję za gratisy , na pewno pozostanę stałą klientką , życzę dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy , miłości w sercu do drugiej osoby i samych pozytywnych klientów

Opinie o Neuro-Intercell®

5.00
Liczba wystawionych opinii: 2
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
To kolejny mój zakup tego specyfiku i to jest dowód najlepszej opinii.
2022-01-16
Mieczyslaw, Gdynia
Czy opinia była pomocna? Tak 12 Nie 10
5/5
Opinia potwierdzona zakupem
bardzo dziękuję za miłą, kompetentną obsługę i szybką wysyłkę , chciałoby się powiedzieć że szybsza wysyłka od wiatru . dziękuję za gratisy , na pewno pozostanę stałą klientką , życzę dużo zdrowia, uśmiechu na twarzy , miłości w sercu do drugiej osoby i samych pozytywnych klientów
2021-03-29
Lucyna, WIELICZKA
Czy opinia była pomocna? Tak 16 Nie 14
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 3002 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
5
2024-07-17
Wszystko jest OK!
pixel