Chat with us, powered by LiveChat
 • QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura
Polecany

QuinoMit Q10® Fluid MSE dr Enzmann

339,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 12 godz. 33 min. Koszty wysyłki
Aktywna postać koenzymu i zaawansowana płynna forma

QuinoMit Q10® fluid to lider wśród dostępnych preparatów zawierających koenzym Q10. Zawiera aktywną formę koenzymu - ubichinol, która jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalna od tradycyjnej formy tabletek. Dzięki płynnej formule i postaci ultramałych cząsteczek jest on przyswajany natychmiast i bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.

Najwyższa czystość QuinoMit Q10® fluid MSE

Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony przy pomocy chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości (99,8%), który zapewnia wysoką tolerancję i bezpieczeństwo stosowania.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania

Preparat zawiera biologicznie pozyskany koenzym Q10, jest produktem w 100% naturalnym i odpowiada substancji produkowanej przez organizm człowieka. Forma monopreparatu umożliwia precyzyjne dotarcie do komórki i uzupełnienie deficytów jedną, pożądaną substancją. Formuła preparatu powstała w oparciu o 50 lat badań i praktyki dr. Franza Enzmanna, co gwarantuje zachowanie najwyższej czystości, jakości, a także niezmienności jej składu.

Aż 14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line

Kto może mieć zwiększone zapotrzebowanie na koenzym Q10?

 • Koenzym Q10 jest istotną substancją w procesie pozyskiwania energii. Koncentracja koenzymu Q10 w komórkach, a szczególnie w mitochondriach, zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie.
 • Dodatkowo koenzym Q10 działa synergistycznie z witaminą B3 (niacynamidem) wspierając metabolizm energetyczny.
 • Osoby po 35. roku życia ze względu na obniżoną wraz z wiekiem produkcję koenzymu przez organizm.
 • W stanach ogólnego zmęczenia oraz zmniejszenia wydolności organizmu.
 • Osoby narażone na silny, przewlekły stres.
 • Sportowcy, osoby aktywne fizycznie i intensywnie pracujące umysłowo.

Dlaczego QuinoMit®Q10 Fluid MSE?

 • QuinoMit Q10® fluid w zalecanej dziennej porcji zawiera Koenzym Q10 (Ubichinol) - 32,5 mg oraz niacynę 6,5 mg.
 • Koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej (w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Badania wykazały, że ubichinol - forma aktywna koenzymu Q10, w porównaniu z ubichinonem - formą utlenioną jest 8–krotnie lepiej przyswajalna. Dodatkowo forma ultramałych cząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek.
 • Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji uzyskano niespotykaną dotychczas biodostępność koenzymu Q10 wynoszącą aż 60 %.
 • Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło mikroskopijnie małym cząsteczkom (50nm) na wchłanianie się bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i szybkie przyswajanie oraz całkowite wykorzystanie przez organizm.

 • Koenzym Q10 zawarty w preparacie pozyskiwany jest w naturalnym procesie fermentacji, dzięki czemu jest on w 100% naturalny i taki sam jak koenzym produkowany przez ludzki organizm.
 • QuinoMit®Q10 fluid zawiera czysty biologicznie, pozyskany z drożdży piekarskich (jednocześnie nie zawierając ich w swoim składzie) koenzym Q10. Nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów i fungicydów.
 • Preparat zawiera niacynamid (witaminę B3), lecytynę i glicerynę, składniki które warunkują efektywne wchłanianie koenzymu Q10 poprzez śluzówkę i pozwalają na jego szybsze przyswojenie i wykorzystanie przez organizm, a tym samym na szybkie przezwyciężenie deficytów bioenergetycznych.
 • Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10 – efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr Franza Enzmanna.
 • Forma płynna daje możliwość aplikowania preparatu osobom mającym problem z przełykaniem.
 • Dzięki szybkiemu wchłanianiu, niedobór koenzymu Q10 spowodowany przemęczeniem fizycznym, stresem lub nagłym przypadkiem może być wyrównywany na bieżąco. Pozwala to na szybkie przezwyciężenie bioenergetycznych deficytów („zmęczenie komórek”).

 • Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, której wytwarzanie możliwe jest dzięki obecności substancji mitochondrialnych, wraz z najważniejszą z nich - koenzymem Q10. Mitochondrialny łańcuch oddechowy składa się z dużych kompleksów enzymatycznych wbudowanych w wewnętrzną błonę mitochondrialną, pomiędzy którymi mogą przemieszczać się przenośniki. Koenzym Q10 jest właśnie takim niebiałkowym przenośnikiem, który odpowiada jednocześnie za transfer elektronów z kompleksu I lub II za kompleks III, jak i za przenoszenie protonów, które transportowane są w poprzek błony. Tworzą one tzw. gradient protonomotoryczny, a następnie są wykorzystane do wytwarzania jednostki energii ATP. Odpowiedni poziom koenzymu Q10 warunkuje prawidłowy transport elektronów oraz wydolność energetyczną mitochondriów komórkowych.
 • Koenzym Q10 wykazuje również bezpośrednie działanie stabilizujące błony komórkowe, co powoduje, że są one dużo bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników.

Jak Koenzym Q10 działa w naszym organizmie?

 • Koenzym Q10 jest substancją naturalnie występującą we wszystkich tkankach i komórkach organizmu. Naturalnym środowiskiem koenzymu Q10 są mitochondria komórek, które pełnią rolę fabryk energetycznych w komórkach ludzkiego organizmu. Jest on głównym elementem mitochondrialnego łańcucha oddechowego, w którym przebiega 85% syntezy ATP. Ważną rolą koenzymu Q10 jest udział w konwersji kwasów tłuszczowych i węglowodanów na energię.
 • Koenzym Q10 pełni także rolę “łowcy” wolnych rodników i bierze udział w wielu procesach metabolicznych a także przyczynia się do regeneracji innego silnego antyoksydantu jakim jest witamina E.
 • Ponadto jest jednym ze sterowników kilkuset genów, między innymi tych, które są konieczne do uaktywnienia mechanizmów obronnych organizmu.

Jakość i czystość QuinoMit®Q10 Fluid MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów jakości GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
 • Mitoceutyki® powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne i spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości. Najwyższą jakość Mitoceutyków® potwierdzają zarówno certyfikaty jakości, jak i liczne pozytywne opinie Klientów.
QuinoMit® Q10 Fluid MSE
KOENZYM Q10 Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 30 ml
50 ml
1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

QuinoMit®Q10 fluid zawiera ubichinol (aktywną formę koenzymu Q10, w formie nano-cząsteczek), dzięki czemu przyswaja się natychmiast przez śluzówkę jamy ustnej. Polecany w celu szybkiego uzupełnienia poziomu koenzymu w komórkach. Wspiera wytwarzanie energii w komórkach oraz chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

* Preparat zawiera także niacynamid - witaminę B3, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

* Witamina B3 wspomaga kondycję błon śluzowych oraz skóry.

Składniki: stabilizator: gliceryna, woda, ubichinol (koenzym Q10), lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: 5 pełnych naciśnięć pompki

Skład zalecanej porcji dziennej:
Koenzym Q10 (Ubichinol) - 32,5 mg - brak RWS*,
Niacyna: 6,5 mg - 41% RWS*
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Warunki przechowywania: przechowywać poza zasięgiem małych dzieci, w zamkniętym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu.

Ważna wskazówka: Przed pierwszym zastosowaniem, nacisnąć kilkakrotnie pompkę, do uzyskania pierwszej kropli. Następnie butelkę przechylić. Ponownie nacisnąć pompkę do uzyskania kropli preparatu.

masa netto w opakowaniu: 30 ml oraz 50 ml

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2020-01-17
5/5
Bardzo polecam! Nie tylko sprzedają skuteczne produkty (moim zdaniem za taką jakość warto zapłacić trochę więcej), ale także mają super profesjonalnych doradców. Od dawna uprawiam sport i myślałem, że już zawsze będę się świetnie czuł. Zmieniłem jednak pracę na bardziej stresującą i nagle cała radość z aktywności fizycznej zniknęła - byłem ciągle zmęczony, rozdrażniony i bolały mnie mięśnie. Kupiłem więc polecany przez kumpla QuinoMit Q10® i po miesiącu stosowania muszę przyznać, że to naprawdę działa - zauważyłem nawet, że mniej się denerwuję.
2019-12-02
5/5
Najlepszy koenzym Q10 na świecie. Potwierdzam jego działanie. Dziękuję za najwspanialszą obsługę, bardzo szybką wysyłkę. Polecam
2019-10-02
5/5
9 .11. 2015r Opinia klienta firmy Mito- Pharma Jako nowy klient Mito-Pharma, oceniam pozytywnie działalność tej firmy zarówno pod względem profesjonalizmu informacyjnego oraz kultury obsługi klienta jak i w zakresie wysokiej jakości oferowanych produktów zdrowotnych związanych z medycyną mitochondrialną Taka ocenę opieram na poniżej przedstawionych faktach- potwierdzających jej zasadność. Na początku lstopada 2015 r. zdignozowano u mnie podczas hospitalizacji niewydolność serca zastoinową ( z frakcją wyrzutową lewej komory tylko 15% ; norma to 50- 65% ). Jest to sytuacja bezpośrednio zagrażająca życiu ( tzw. nagłą śmiercią sercową ). Po ustaleniu typowej w takich przypadkach terapii farmakologicznej z terminową kwalifikacją do zabiegu implantacji kardiowertera wypisano mnie ze szpitala. Podkreślić trzeba, że w/w schorzenie serca nie ma w kryteriach klasycznej medycyny dobrych rokowań. Po powrocie do domu nie czułem się dobrze ( znaczne osłabienie, upośledzona zdolność normalnego funkcjonowania ). Mając świadomość, że leczenie farmakologiczne ma charakter wyłącznie objawowy, a nie przyczynowy i w konsekwencji nie daje mi żadnej gwarancji zarówno wyleczenia jak i utrzymania się przy życiu w dłuższym okresie czasu, podjąłem internetowe poszukiwania prepartów naturalnych- wzmacniających, regenerujących uszkodzone serce. Natrafiłem przypadkowo na stronę firmy Mito- Pharma. Już wstępnie byłem zaskoczony rzadko spotykanym informacyjnym profesjonalizmem ( wyczerpujące, dokładne informacje o właściwościach oferowanych produktów, ich biochemicznych funkcjach w organizmie ludzkim , o technologii ich produkcji ). Traktując mnie bardzo życzliwie ,udzielono mi telefonicznie rzetelnej informacji co do optymalnego doboru w mojej w/w sytuacji zdrowotnej produktów działających na poziomie komórkowym. Produktem zasadniczym stał się w tym problemie zdrowotnym QuinoMit Q 10 w towarzystwie innych tj. magnez MSE, L-Karnityna, EnzOmega mse, Witamina C MSE matrix- w indywidualnie odpowiednich dawkach. Już po trzech dniach zażywania odczułem wyraźnie ich pozytywne działanie ( bez odstawiania leków kradiologicznych ). Ustąpiło silne osłabienie. Zacząłem funkcjonować w codziennym życiu jak zdrowy człowiek w obiektywnie niekorzystnych warunkach tak poważnego schorzenia serca!!! Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Oczywiście nie oznacza to jeszcze „cudownego wyzdrowienia”. Natomiast świadczy niewątpliwie o wysokiej jakości dystrybuowanych przez Mito- Pharma produktów- połączonej z szybkością ich pozytywnego, fizjologicznego działania na organizm człowieka, a także o tym, że podawane na stronie tej firmy informacje nie są abstrakcyjne, ale rzetelne , znajdujące pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie jest to zatem Dodano 2015-11-20 10:00:00, przez Dariusz M.
2019-10-02
5/5
Super obsługa! Profesjonalne doradztwo. Zdecydowanie polecam!!! Dodano 2017-01-26 09:56:00, przez Kasia A.
2019-10-02
5/5
Syn z padaczką. Po wprowadzeniu widoczna zmiana zachowania na plus. Poprawa koncentracji i aktywności Dodano 2017-06-22 10:38:00, przez Tomasz
2019-10-02
5/5
Zamówienie zrealizowane, błyskawicznie Quino Mit , przyjmuje dziecko ze zmianami padaczkowymi, obserwujemy, widać znaczną poprawę. Dodano 2017-10-02 16:34:00, przez mama
2019-10-02
5/5
Wysokiej jakości produkt, bardzo wydajny. Efekty widoczne po 2 tygodniach od zastosowania. Dodano 2017-10-10 09:22:00, przez Karolina
2019-10-01
5/5
Super produkt. Gorąco polecam. Dodano 2018-08-16 15:15:00, przez Alina
2019-10-01
5/5
Najlepszy ubichinol na świecie, sprawdziłam cały internet. Polecam Dodano 2018-10-01 10:47:00, przez Betka
2019-10-01
5/5
Preparat bardzo wydajny. Dla 2 osób starcza na 4 tygodnie Dodano 2019-03-02 16:01:00, przez Anna
2019-10-01
5/5
Najlepszy koenzym na świecie! Ratuje życie! Polecam każdemu z całego serca! Dodano 2019-06-03 16:12:00, przez Magda Stojanowska
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel