Chat with us, powered by LiveChat
 • QuinoMit Q10 Fluid MSE
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura
Polecany

QuinoMit Q10 Fluid MSE

339,00 zł - 510,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 2 godz. 52 min. Koszty wysyłki
14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line
Aktywna postać koenzymu i zaawansowana płynna forma

QuinoMit Q10® fluid to lider wśród dostępnych preparatów zawierających koenzym Q10. Zawiera aktywną formę koenzymu - ubichinol, która jest ośmiokrotnie lepiej przyswajalna od tradycyjnej formy tabletek. Dzięki płynnej formule i postaci ultramałych cząsteczek jest on przyswajany natychmiast i bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej.

Najwyższa czystość preparatu

Q10 Classic MSE to biologicznie pozyskany koenzym Q10 odpowiadający substancji własnej organizmu. Forma monopreparatu umożliwia uzupełnienie niedoborów tylko jednej, niezbędnej substancji oraz precyzyjne dotarcie do komórki.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo stosowania

Preparat zawiera koenzym Q10 wyprodukowany w naturalnym procesie fermentacji drożdży, dzięki czemu jest produktem w 100% naturalnym i odpowiada substancji produkowanej przez organizm człowieka.

Kto może mieć zwiększone zapotrzebowanie na koenzym Q10?

 • Koenzym Q10 jest istotną substancją w procesie pozyskiwania energii. Koncentracja koenzymu Q10 w komórkach, a szczególnie w mitochondriach, zapewnia ich prawidłowe funkcjonowanie.
 • Dodatkowo koenzym Q10 działa synergistycznie z witaminą B3 (niacynamidem) wspierając metabolizm energetyczny.
 • Osoby po 35 roku życia ze względu na obniżoną wraz z wiekiem produkcję koenzymu przez organizm.
 • W stanach ogólnego zmęczenia oraz zmniejszenia wydolności organizmu.
 • Osoby narażone na silny, przewlekły stres.
 • W przypadku osłabionego układu odpornościowego.
 • Przy przewlekłych stanach zapalnych.
 • Sportowcy, osoby aktywne fizycznie i intensywnie pracujące umysłowo.
 • Przyjmowanie statyn obniża naturalną produkcję koenzymu Q10, dlatego w takich przypadkach jego suplementacja może być wskazana.
 • Potrzeba zaopatrzenia organizmu w koenzym Q10 wynika z indywidualnych cech danej osoby oraz czynników zewnętrznych, które mogą mieć negatywny wpływ na jej funkcjonowanie. Stres, nieprawidłowa dieta, zanieczyszczenie środowiska, ale przede wszystkim obciążenia psychiczne czy długotrwałe choroby są najbardziej istotnymi czynnikami decydującymi o naszym zapotrzebowaniu. W wielu przypadkach dostarczenie koenzymu Q10 powoduje zwiększenie wydolności organów oraz wzrost witalności całego organizmu.

Dlaczego QuinoMit®Q10 Fluid MSE?

 • QuinoMit Q10® fluid w zalecanej dziennej porcji zawiera Koenzym Q10 (Ubichinol) - 32,5 mg oraz niacynę 6,5 mg.
 • Koenzym Q10 dostarczony do organizmu w formie aktywnej (w przeciwieństwie do formy utlenionej) nie musi już ulec przekształceniu, by móc spełniać swoje zadania. Badania wykazały, że ubichinol - forma aktywna koenzymu Q10, w porównaniu z ubichinonem - formą utlenioną jest 8 –krotnie lepiej przyswajalna. Dodatkowo forma ultramałych cząsteczek jest gwarancją niezwykle szybkiego dotarcia do mitochondriów komórek.
 • Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszej technologii w procesie produkcji uzyskano niespotykaną dotychczas biodostępność koenzymu Q10 wynoszącą aż 60 %.
 • Zastosowanie najnowocześniejszej technologii pozwoliło mikroskopijnie małym cząsteczkom (50nm) na wchłanianie się bezpośrednio przez śluzówkę jamy ustnej i szybkie przyswajanie oraz całkowite wykorzystanie przez organizm.

 • Koenzym Q10 zawarty w preparacie pozyskiwany jest w naturalnym procesie fermentacji, dzięki czemu jest on w 100% naturalny i taki sam jak koenzym produkowany przez ludzki organizm.
 • QuinoMit®Q10 fluid zawiera czysty biologicznie, pozyskany z drożdży piekarskich (jednocześnie nie zawierając ich w swoim składzie) koenzym Q10. Nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów i fungicydów.
 • Preparat zawiera niacynamid (witaminę B3), lecytynę i glicerynę, składniki które warunkują efektywne wchłanianie koenzymu Q10 poprzez śluzówkę i pozwalają na jego szybsze przyswojenie i wykorzystanie przez organizm, a tym samym na szybkie przezwyciężenie deficytów bioenergetycznych.
 • Preparat QuinoMit®Q10 fluid to rewolucyjne osiągnięcie w przyswajalności koenzymu Q10 – efekt wieloletnich badań Laboratorium MSE dr Franza Enzmanna.
 • Forma płynna daje możliwość aplikowania preparatu osobom mającym problem z przełykaniem.
 • Dzięki szybkiemu wchłanianiu, niedobór koenzymu Q10 spowodowany przemęczeniem fizycznym, stresem lub nagłym przypadkiem może być wyrównywany na bieżąco. Pozwala to na szybkie przezwyciężenie bioenergetycznych deficytów („zmęczenie komórek”).

 • Metabolizm każdej komórki wymaga ogromnych nakładów energii, której wytwarzanie możliwe jest dzięki obecności substancji mitochondrialnych, wraz z najważniejszą z nich - koenzymem Q10. Mitochondrialny łańcuch oddechowy składa się z dużych kompleksów enzymatycznych wbudowanych w wewnętrzną błonę mitochondrialną, pomiędzy którymi mogą przemieszczać się przenośniki. Koenzym Q10 jest właśnie takim niebiałkowym przenośnikiem, który odpowiada jednocześnie za transfer elektronów z kompleksu I lub II za kompleks III, jak i za przenoszenie protonów, które transportowane są w poprzek błony. Tworzą one tzw. gradient protonomotoryczny, a następnie są wykorzystane do wytwarzania jednostki energii ATP. Odpowiedni poziom koenzymu Q10 warunkuje prawidłowy transport elektronów oraz wydolność energetyczną mitochondriów komórkowych.
 • Koenzym Q10 wykazuje również bezpośrednie działanie stabilizujące błony komórkowe, co powoduje, że są one dużo bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników.

Jak Koenzym Q10 działa na mitochondria?

 • Koenzym Q10 jest substancją naturalnie występującą we wszystkich tkankach i komórkach organizmu. Naturalnym środowiskiem koenzymu Q10 są mitochondria komórek, które pełnią rolę fabryk energetycznych w komórkach ludzkiego organizmu. Jest on głównym elementem mitochondrialnego łańcucha oddechowego, w którym przebiega 85% syntezy ATP. Ważną rolą koenzymu Q10 jest udział w konwersji kwasów tłuszczowych i węglowodanów na energię.
 • Koenzym Q10 pełni także rolę “łowcy” wolnych rodników i bierze udział w wielu procesach metabolicznych a także przyczynia się do regeneracji innego silnego antyoksydantu jakim jest witamina E.
 • Ponadto jest jednym ze sterowników kilkuset genów, między innymi tych, które są konieczne do uaktywnienia mechanizmów obronnych organizmu.

Jakość i czystość QuinoMit®Q10 Fluid MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat badań i praktyki, dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie, które trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów, a ich działanie zostało potwierdzone badaniami naukowymi.
 • Starannie opracowany skład preparatów, zastosowanie wysoko przyswajalnych form oraz odpowiednie dawki umożliwia dotarcie substancji odżywczych do komórek, a następnie bezpośrednio do mitochondriów.
 • Mitoceutyki® powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne i spełniają najwyższe standardy jakościowe. Trafiają one bezpośrednio do komórek, dlatego też w swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości. Najwyższą jakość Mitoceutyków® potwierdzają zarówno certyfikaty jakości, jak i liczne pozytywne opinie Klientów.
QuinoMit® Q10 Fluid MSE
KOENZYM Q10 Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 30 ml
50 ml
1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

QuinoMit®Q10 fluid zawiera ubichinol (aktywną formę koenzymu Q10, w formie nano-cząsteczek), dzięki czemu przyswaja się natychmiast przez śluzówkę jamy ustnej. Polecany w celu szybkiego uzupełnienia poziomu koenzymu w komórkach. Wspiera wytwarzanie energii w komórkach oraz chroni przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

* Preparat zawiera także niacynamid - witaminę B3, która przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, oraz zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Ponadto pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, jak również w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych.

* Witamina B3 wspomaga kondycję błon śluzowych oraz skóry.

Składniki: stabilizator: gliceryna, woda, ubichinol (koenzym Q10), lecytyna sojowa, amid kwasu nikotynowego (niacyna).

Zalecana porcja dzienna: 5 pełnych naciśnięć pompki

Skład zalecanej porcji dziennej:
Koenzym Q10 (Ubichinol) - 32,5 mg - brak RWS*,
Niacyna: 6,5 mg - 41% RWS*
*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

Sposób użycia:
1 raz dziennie 5 pełnych naciśnięć pompki Quinomit Q10 fluid rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej i zbilansowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok) /Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Warunki przechowywania: przechowywać poza zasięgiem małych dzieci, w zamkniętym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu.

Ważna wskazówka: Przed pierwszym zastosowaniem, nacisnąć kilkakrotnie pompkę, do uzyskania pierwszej kropli. Następnie butelkę przechylić. Ponownie nacisnąć pompkę do uzyskania kropli preparatu.

masa netto w opakowaniu: 30 ml oraz 50 ml

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2019-10-02
5/5
9 .11. 2015r Opinia klienta firmy Mito- Pharma Jako nowy klient Mito-Pharma, oceniam pozytywnie działalność tej firmy zarówno pod względem profesjonalizmu informacyjnego oraz kultury obsługi klienta jak i w zakresie wysokiej jakości oferowanych produktów zdrowotnych związanych z medycyną mitochondrialną Taka ocenę opieram na poniżej przedstawionych faktach- potwierdzających jej zasadność. Na początku lstopada 2015 r. zdignozowano u mnie podczas hospitalizacji niewydolność serca zastoinową ( z frakcją wyrzutową lewej komory tylko 15% ; norma to 50- 65% ). Jest to sytuacja bezpośrednio zagrażająca życiu ( tzw. nagłą śmiercią sercową ). Po ustaleniu typowej w takich przypadkach terapii farmakologicznej z terminową kwalifikacją do zabiegu implantacji kardiowertera wypisano mnie ze szpitala. Podkreślić trzeba, że w/w schorzenie serca nie ma w kryteriach klasycznej medycyny dobrych rokowań. Po powrocie do domu nie czułem się dobrze ( znaczne osłabienie, upośledzona zdolność normalnego funkcjonowania ). Mając świadomość, że leczenie farmakologiczne ma charakter wyłącznie objawowy, a nie przyczynowy i w konsekwencji nie daje mi żadnej gwarancji zarówno wyleczenia jak i utrzymania się przy życiu w dłuższym okresie czasu, podjąłem internetowe poszukiwania prepartów naturalnych- wzmacniających, regenerujących uszkodzone serce. Natrafiłem przypadkowo na stronę firmy Mito- Pharma. Już wstępnie byłem zaskoczony rzadko spotykanym informacyjnym profesjonalizmem ( wyczerpujące, dokładne informacje o właściwościach oferowanych produktów, ich biochemicznych funkcjach w organizmie ludzkim , o technologii ich produkcji ). Traktując mnie bardzo życzliwie ,udzielono mi telefonicznie rzetelnej informacji co do optymalnego doboru w mojej w/w sytuacji zdrowotnej produktów działających na poziomie komórkowym. Produktem zasadniczym stał się w tym problemie zdrowotnym QuinoMit Q 10 w towarzystwie innych tj. magnez MSE, L-Karnityna, EnzOmega mse, Witamina C MSE matrix- w indywidualnie odpowiednich dawkach. Już po trzech dniach zażywania odczułem wyraźnie ich pozytywne działanie ( bez odstawiania leków kradiologicznych ). Ustąpiło silne osłabienie. Zacząłem funkcjonować w codziennym życiu jak zdrowy człowiek w obiektywnie niekorzystnych warunkach tak poważnego schorzenia serca!!! Z każdym dniem czuję się coraz lepiej. Oczywiście nie oznacza to jeszcze „cudownego wyzdrowienia”. Natomiast świadczy niewątpliwie o wysokiej jakości dystrybuowanych przez Mito- Pharma produktów- połączonej z szybkością ich pozytywnego, fizjologicznego działania na organizm człowieka, a także o tym, że podawane na stronie tej firmy informacje nie są abstrakcyjne, ale rzetelne , znajdujące pełne odzwierciedlenie w rzeczywistości. Nie jest to zatem Dodano 2015-11-20 10:00:00, przez Dariusz M.
2019-10-02
5/5
Super obsługa! Profesjonalne doradztwo. Zdecydowanie polecam!!! Dodano 2017-01-26 09:56:00, przez Kasia A.
2019-10-02
5/5
Syn z padaczką. Po wprowadzeniu widoczna zmiana zachowania na plus. Poprawa koncentracji i aktywności Dodano 2017-06-22 10:38:00, przez Tomasz
2019-10-02
5/5
Zamówienie zrealizowane, błyskawicznie Quino Mit , przyjmuje dziecko ze zmianami padaczkowymi, obserwujemy, widać znaczną poprawę. Dodano 2017-10-02 16:34:00, przez mama
2019-10-02
5/5
Wysokiej jakości produkt, bardzo wydajny. Efekty widoczne po 2 tygodniach od zastosowania. Dodano 2017-10-10 09:22:00, przez Karolina
2019-10-01
5/5
Super produkt. Gorąco polecam. Dodano 2018-08-16 15:15:00, przez Alina
2019-10-01
5/5
Najlepszy ubichinol na świecie, sprawdziłam cały internet. Polecam Dodano 2018-10-01 10:47:00, przez Betka
2019-10-01
5/5
Preparat bardzo wydajny. Dla 2 osób starcza na 4 tygodnie Dodano 2019-03-02 16:01:00, przez Anna
2019-10-01
5/5
Najlepszy koenzym na świecie! Ratuje życie! Polecam każdemu z całego serca! Dodano 2019-06-03 16:12:00, przez Magda Stojanowska
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel