Rebranding

Zmieniamy się dla Ciebie...

 

Rebranding firmy Mito-Pharma

 
 
  • Nieustannie dbamy o to, aby się rozwijać i coraz lepiej spełniać Twoje oczekiwania. Jest to nieodzowny element naszej firmy, aby dostarczać klientom najwyższej jakości produkty.
  • Odświeżenie wizerunku naszej marki ma za zadanie wyeksponowanie naszych głównych zalet jako firmy, a także poza aspektami wizualnymi poprawę komunikacji oraz usprawnienie procesów zamawiania produktów i związanych z tym procesów logistycznych.
  • Rebranding zawiera zatem kwestię nowej identyfikacji wizualnej, która idzie w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami funkcjonalnymi dla naszych klientów.
  • Nowa postać sklepu internetowego ma służyć sprawnym i łatwym dla użytkownika zakupom, jednocześnie dając możliwość pełnego zapoznania się ze specyfikacją produktów, rzetelną wiedzą opisaną w kartach produktowych oraz szybkim procesem zamawiania.
 
 

 

Nowy logotyp oraz identyfikacja wizualna

 
  • Jeśli chodzi o zmiany dotyczące identyfikacji wizualnej, postanowiliśmy wprowadzić nowy logotyp firmy Mito-Pharma. Chcąc tworzyć spójny i idący z duchem czasu wizerunek firmy, za którym stoi najwyższa jakość, było to dla nas oczywistym krokiem.
  • Integralną częścią nowego logotypu jest znak graficzny - sygnet w kształcie litery „M”, który nawiązuje bezpośrednio do medycyny mitochondrialnej i bedzie stanowił znak wyróżniający markę Mito-Pharma.
  • Wprowadzony został dodatkowy kolor, który wraz z ciemną szarością oraz bielą, będzie jednocześnie wykorzystywany spójnie we wszelkich materiałach reklamowych i promocyjnych firmy.
 

 

Nowy wygląd opakowań produktów

 
 
 

 

Elementy znajdujące się na przodzie nowych etykiet

 
 

 

Zupełnie nowa strona internetowa Mito-Pharma wraz ze sklepem

 
 
  • Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy także zupełnie nową stronę internetową Mito-Pharma, która przede wszystkim ułatwi znalezienie interesujących Cię produktów i zrobienie zakupów przez internet. Stworzyliśmy nowy program lojalnościowy i zadbaliśmy o to, by karty produktowe były przejrzyste i zawierały wszystkie wartościowe dla Ciebie informacje.
  • Nowa strona, oprócz nowoczesnej szaty graficznej, zawiera bardzo funkcjonalne elementy użytkowe, które na pewno usprawnią poruszanie się po niej. Kategorie produktów znajdują się w wyróżniających się zaraz po wejściu na stronę przyciskach górnego menu. Nad nimi szybkie przejście do wyszukiwania produktów, logowania oraz koszyka.
  • Sprawne zakupy zapewnią także dodatkowe przyciski graficzne z kategoriami naszych produktów, umieszczone odrazu pod banerem głównym (grafika poniżej).
 
 
 

 

Interaktywne menu z opisem na temat naszej firmy

 
 

 

Poniżej wybrane karty produktowe w nowej formie

 
 
 
 

 

Newsletter, social media, kontakt poprzez chat

 
 
 

Copyright @ Mito-Pharma 2019

Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl