Chat with us, powered by LiveChat
 • EnzOmega® MSE
Certyfikat jakości GMP
Certyfikat jakości GMP
Naturalne składniki
Naturalne składniki
Unikalna struktura
Unikalna struktura

EnzOmega® MSE

119,00 zł
/ szt.
status_iconDostępny Wysyłka w ciągu 2 godz. 51 min. Koszty wysyłki
14 dni
na prosty zwrot towaru
Bezpieczeństwo
certyfikat SSL
Wygodne i szybkie
płatności on-line
Idealna proporcja DHA do EPA

Każda kapsułka preparatu EnzOmega® MSE zawiera zoptymalizowaną pod względem ilościowym dawkę kwasów omega-3 w idealnej proporcji DHA i EPA (220 mg do 530 mg), gwarantującą zachowanie równowagi biochemicznej oraz najwyższą skuteczność działania.

Destylacja molekularna i witamina E jako naturalny antyoksydant

Czystość i jakość oleju gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej, dlatego kapsułki Enzomega® MSE nie są obciążone obecnością szkodliwych substancji, jak metale ciężkie, antybiotyki czy zanieczyszczenia. Ponadto preparat zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.

Najwyższa jakość i bezpieczeństwo Enzomega® MSE

 Preparat to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie. Stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3. Najwyższa czystość oraz niezmienny skład Mitoceutyku® zagwarantowane są przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna. 

Kiedy warto stosować kwasy omega?

 • Kwasy polecane są podczas długotrwałego stresu czy wysiłku umysłowego – kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.
 • W celu zrównoważenia diety w kwasy nienasycone przy zbyt wysokiej podaży kwasów nasyconych.
 • Aby wspomóc utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.
 • Kwas DHA przyczynia się do utrzymania prawidłowego widzenia.
 • By wspierać prawidłową pracę serca – ze względu na obecność kwasu eikozapentaenowego (EPA) i kwasu dokozaheksaenowego (DHA).
 • Podczas uzupełniania diety niskokalorycznej, przy niskiej konsumpcji ryb, odżywianiu z przewagą pokarmów typu Fastfood, oraz przy diecie bogatej w węglowodany proste.

Dlaczego EnzOmega® MSE?

 • Doskonała jakość preparatu gwarantowana jest przez niemiecką firmę MSE dr. Franza Enzmanna, która od ponad 50 lat jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.
 • EnzOmega®MSE to najwyższej jakości koncentrat oleju rybnego, który pozyskiwany jest z dzikich ryb zamieszkujących zimne wody dalekomorskie, będący źródłem bezcennych kwasów tłuszczowych omega 3. W przeciwieństwie do olejów rybnych pochodzących z ryb hodowlanych, kapsułki Enzomega® MSE są wolne od antybiotyków i hormonów wzrostu.
 • Preparat stanowi naturalne i w pełni wartościowe źródło kwasów omega-3 – zawiera ich stałą, wystandaryzowaną ilość.
 • Zastosowana w preparacie idealna proporcja DHA (220 mg) do EPA (530 mg) w jednej kapsułce gwarantuje najwyższą skuteczność działania kwasów tłuszczowych omega-3.
 • EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca, DHA wspomaga prawidłowe funkcjonowanie mózgu oraz wspiera utrzymanie prawidłowego widzenia.
 • Czystość i jakość oleju rybnego gwarantowana jest dzięki kontrolowanej procedurze oczyszczania – destylacji molekularnej.
 • EnzOmega® MSE zawiera witaminę E – naturalny antyoksydant chroniący nienasycone kwasy tłuszczowe przed utlenieniem.
 • Preparat został utworzony zgodnie z zasadami GMP – gwarancja najwyższej jakości i czystości produktu.

Substancja mitochondrialna

 • Kwasy tłuszczowe omega 3 należą do grupy substancji mitotropowych, są budulcem błon komórek oraz mitochondriów. W błonach mitochondriów znajdują się znaczne ilości kwasów omega-3, ponieważ są one kluczowe dla optymalnego działania łańcucha oddechowego, a tym samym procesów energetycznych jakie zachodzą w organizmie. Należą do niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które nie mogą zostać wyprodukowane przez organizm.

  Jak ważne jest źródło pochodzenia i koncentracja kwasów omega 3?

  Źródłem pochodzenia kwasów omega-3 są zarówno oleje roślinne, jak i zwierzęce. W przypadku wsparcia pracy serca i prawidłowego widzenia badania kliniczne potwierdziły korzystne działanie długołańcuchowych kwasów omega-3 pochodzących z ryb, w tym kwasów EPA i DHA. Optymalnym źródłem omega-3 są oleje pochodzące z drobnych, dzikich rybek, z zimnych wód dalekomorskich, ponieważ pochodzą one z całkowicie naturalnego otoczenia i dzięki temu nie zawierają śladów antybiotyków czy hormonów wzrostu.

  W badaniach klinicznych zastosowano w większości stężenie 1.0 -3.0 EPA i DHA/d, tak by koncentracja była jak najwyższa, przy jednoczesnej redukcji ilości przyjmowanych kapsułek, co zdecydowanie obniża koszty terapii. Najważniejsza jest jednak zawartość EPA i DHA w jednej kapsułce, a nie zawartość oleju rybnego czy całkowita ilość kwasów tłuszczowych omega-3.

  Niezwykle istotna jest także właściwa proporcja kwasów tłuszczowych omega 3 do omega 6 wynosząca 1:5. Ponieważ kwasy omega 6 dostarczane są w dużych ilościach z dietą, warto uzupełniać kwasy omega 3.

 • Koncentracja W badaniach klinicznych stosowano w większości stężenie 1,0 – 3,0 EPA i DHA / d, tak by koncentracja była jak najwyższa, jednocześnie liczba stosowanych kapsułek była jak najmniejsza, przy jak najniższych kosztach terapii. Decydującą jest jednak koncentracja EPA i DHA w jednej kapsułce, a nie zawartość oleju rybnego czy całkowita ilość kwasów tłuszczowych omega 3.
 • Stopień czystości Stosowanie zanieczyszczonych olejów rybich, które zawierają zarówno rtęć, jak i inne substancje toksyczne prowadzi do wystąpienia całego spektrum skutków ubocznych w organizmie. Bardzo kosztowne, a jednocześnie niezwykle nowoczesne procesy oczyszczania.

 • 30 % Omega-3 Nierafinowany olej rybny jako produkt wyjściowy (produkt zrównoważonego certyfikowanego rybołówstwa).
 • 50 % Omega-3 Po usunięciu niepożądanych kwasów tłuszczowych, a także towarzyszących substancji i dużej części zanieczyszczeń.
 • 85 % Omega-3 (Omega 750®) Po głębokiej filtracji - szczególnie wysoka zawartość EPA i DHA, optymalna czystość, dzięki opatentowanemu procesowi destylacji.

Jakość i czystość EnzOmega® MSE

 • Wszystkie preparaty firmy Mito-Pharma są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii w oparciu o 50 lat doświadczenia dr. Franza Enzmanna z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP (zasada dobrej praktyki produkcyjnej). GMP gwarantuje ścisłą kontrolę od momentu zaopatrzenia w surowce, poprzez produkcję, pakowanie, aż do składowania i dystrybucji preparatu. Dzięki temu eliminowane są wszelkie zagrożenia dotyczące zanieczyszczenia preparatu obcymi substancjami chemicznymi, czy też szkodliwą mikroflorą.
 • Preparat zawiera fizjologiczne substancje o możliwie najwyższym stopniu czystości w odpowiednio wysokich porcjach i formie.
 • Są to doskonale opracowane substancje, które trafiają bezpośrednio do komórek i mitochondriów, a ich działanie potwierdzone jest badaniami naukowymi.
 • Skład oraz stężenie poszczególnych substancji jest zgodne z informacją na opakowaniu.
 • Mitoceutyki® powstają w laboratorium dr. Franza Enzmanna, w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne, oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. Trafiają one bezpośrednio do komórek, dlatego też w swoim składzie zawierają substancje o najwyższym stopniu czystości.
EnzOmega® MSE
MITOCEUTYK Suplement diety Opakowania: Zalecana dzienna porcja 60 kaps. 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody.

Preparat EnzOmega®MSE zawiera niezbędne kwasy tłuszczowe omega 3: kwas dokozaheksanowy (DHA) kwas eikozapentaenowy (EPA), które wykazują szerokie działanie prozdrowotne.

* Kwasy przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania mózgu i pracy serca.

* Pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

* Mają korzystny wpływ na skórę, włosy i paznokcie.

* Przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia.

Składniki: koncentrat oleju rybnego (67,7%) z sardeli, makreli, sardynek, witamina E, żelatyna, środek utrzymujący wilgoć - gliceryna, woda.

Zalecana porcja dzienna: 1-2 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji:
1 kapsułka:
Wartość kaloryczna: 45/11
Białko: 0,31 g
Węglowodany: 0,08 g
Tłuszcz: 1,03 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 920mg
Kwas eikozapentaenowy (EPA) - 530 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 220 mg
2 kapsułki:
Wartość kaloryczna: 90/22
Białko: 0,62 g
Węglowodany: 0,16 g
Tłuszcz: 2,06 g
Wielonienasycone kwasy tłuszczowe: 1060 mg Kwas eikozapentaenowy (EPA) - 1060 mg
Kwas dokozaheksaenowy (DHA) - 440 mg
Sposób użycia: 1-2 razy dziennie po 1 kapsułce. Najlepiej spożywać podczas posiłku, popijając wystarczającą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety. Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.

Najlepiej spożyć przed (miesiąc, rok)
Numer partii: patrz etykieta na spodzie.

Warunki przechowywania: przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu.

Ilość netto w opakowaniu: 89,4 g (60 kapsułek po 1,49 g)

Opinie klientów

Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.
2019-10-01
5/5
Enzomega stosuję na stany zapalne stawów. Wybrałam ten preparat ze względu na jego jakość ( koncentrat z dzikich ryb). Jest skuteczny i bardzo bezpieczny dla organimzu.
2019-10-01
5/5
Preparaty zakupiłam 01.10.2014 na drugi dzień w godzinach porannych były już u mnie ! Gorąco polecam! Dodano 2014-11-01 17:01:00, przez Maria Kawka
2019-10-01
5/5
Wysyłka sprawna i szybka. Obsługa kompetentna. Produkt polecam, według mnie jest lepszy od wszystkich innych omega z uwagi na skład. Dodano 2015-01-15 15:23:00, przez Iwona
2019-10-01
5/5
Enzomega biorę na odchudzanie. Zawarte w preparacie omegi mają pozytywny wpływ na leptynę. Hormon ten wpływa na zmniejszanie apetytu i reguluje poziom stężenia glukozy we krwi. Do tego trochę ruchu i na sezon bikini gotowa! Warszawianka Dodano 2015-04-16 09:12:00, przez Aga z Warszawy
2019-10-01
5/5
Biorę jedną dziennie, jak w opisie - stosowanie. Jestem wegetarianką, więc tym bardziej kwasy Omega 3 są mi potrzebne. Czuję się bardzo dobrze. Dodano 2019-03-10 10:22:00, przez Barbara
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel