Najwyższa jakość

Najwyższa jakość substancji odżywiających mitochondria

Wszystkie preparaty w ofercie MITO-PHARMA są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii,  z zachowaniem najwyższych standardów procesu produkcji.

Oferowane  przez nas preparaty zawierają fizjologiczne substancje odżywcze, o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednich, zgodnych z wytycznymi EFSA  (Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności) porcjach oraz formie. Jedynie tak przygotowane substancje mają wysokie walory odżywcze i przyczyniają się do zachowania zdrowego trybu życia.

Preparaty w naszej ofercie, to przede wszystkim MONOPREPARATY w dawkach, których skuteczność została potwierdzona badaniami. Dzięki temu w dogodny sposób można je dostosować do indywidualnych potrzeb klientów.

Mito-Pharma substancje mitochondrialne

Wszystkie preparaty zawierają substancje szczególnie istostne dla mitochondriów. Zaliczamy do nich: trzy enzymy obronne - GPX (peroksydazę glutationową), KAT (katalazę), SOD (dysmutazę ponadtlenkową), koenzym Q10 czyli zasadniczy element oddychania wewnątrz komórkowego, karnitynę uczestniczącą w procesie produkcji energii z kwasów tłuszczowych, glutation i kwas alfa-liponowy, kwasy tłuszczowe omega-3 będące budulcem membrany mitochondrialnej, magnez stanowiący kofaktor procesów energetycznych, pierwiastki śladowe - chrom, cynk, mangan, selen, które są niezbędną częścią mitochondrialnej machiny oraz witaminy bioenergetyczne: B2, B3, B12, które obok koenzymu Q10 stanowią ważny elemenent oddychania komorkowego, a także witamina D3 i C. 

Wszystkie nasze preparaty są rekomendowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej (IMMA). Najwyższą jakość preparatów potwierdza fakt, że są one firmowane nazwiskiem twórcy:
Dr Enzmann.

Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl