Koenzym Q10 - kluczem do zdrowia

Substancje Mitochondrialne Dr Enzmann

Koenzym Q10 - ważna substancja odżywcza

Koenzym Q10 bierze udział w licznych reakcjach metabolicznych i jest naturalnym katalizatorem procesów produkcji energii. Występuje w membranach komórek, a w szczególności w membranach mitochondriów, które jako elektrownie naszych komórek służą do pozyskiwania energii ze składników odżywczych. Jest on podstawą działania mitochondriów - "elektrowni" naszego organizmu.

Dieta pokrywa zaledwie niewielki procent naszego zapotrzebowania na koenzym Q10, reszta jest produkowana przez sam organizm. Niestety u osób starszych oraz tych, narażonych na długotrwały stres magazyny koenzymu Q10 szybko się wyczerpują. Warto zadbać o ich uzupełnienie. 

Mito-Pharma Koenzym Q10

Warunkiem skutecznego uzupełnienia niedoborów tej substancji jest zastosowanie specjalnej formy preparatu, a mianowiecie koenzymu Q10 w formie Fluid ( płynnej).
Płynna postać koenzymu Q10, w postaci ultra małych cząsteczek błyskawicznie przenika do wnętrza komórek uzupełniając niedobory żywieniowe tej substancji.

W przypadku preparatów z koenzymem Q10, bardzo istotny jest również najwyższy stopień czystości.
Dzięki zastosowaniu w procesie produkcji chromatografii cieczowej, preparaty w ofercie Mito-Pharma wykazują najwyższy stopień czystości -  99,8 %.  

 

 

 
 
 

Najwyższa jakość substancji mitochondrialnych

Wszystkie preparaty w ofercie MITO-PHARMA są produkowane
w Niemczech i w Szwajcarii z zachowaniem najwyższych standardów ...

Dowiedz się więcej o naszych preparatach
Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl