Kontakt

Tutaj również kupisz nasze produkty:

 

Dane Firmy

MITO-PHARMA
Dorota Krawczyk
UL. SIKORSKIEGO 22
66-400 GORZÓW WLKP.

REGON: 210626317
NIP: 5991085097
Organ rejestrujący działalność gospodarczą:
Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
( Zaświadczenie o wpisie do ewidencji nr. 15714 )

tel: 95 7365050
tel: 95 7364242
tel: 95 7227766
tel: 95 7226644

fax: 95 7364242

e-mail: biuro@mito-pharma.pl

Konto: Santander Bank S.A ( dawniej BZ WBK)
02 1090 1623 0000 0001 2277 1996

 

Zespół Mito-Pharma

DZIAŁ HANDLOWY:


Maciej Krawczyk

Dyrektor handlowy

m.krawczyk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 1

 
Monika Żmijska

Specjalista ds. sprzedaży

Opiekun klienta hurtowego

m.zmijska@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 3

 
Agnieszka Fraszczyk

Specjalista ds. sprzedaży

Opiekun klienta indywidualnego

a.fraszczyk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 2

Formularz kontaktowy

DZIAŁ NAUKOWY:


Dorota Krawczyk

Doradca produktowy

d.krawczyk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42

 
Alicja Wasiucionek

Specjalista diagnostyki analitycznej

a.wasiucionek@mito-pharma.pl

tel. 512 928 575

DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI:


Krzysztof Starosta
k.starosta@mito-pharma.pl

tel. 601 206 740

(Contact in english available)

 
Izabela Kozber

Specjalista ds. produktowych

i.kozber@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42

(Kontakt in Deutsch möglich)

DZIAŁ LOGISTYKI:


Urszula Szostak
biuro@mito-pharma.pl
Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl