Kontakt

Tutaj również kupisz nasze produkty:

 

Dane Firmy

MITO-PHARMA
F.H. Dorota Krawczyk
UL. SIKORSKIEGO 22
66-400 GORZÓW WLKP.

REGON: 210626317
NIP: 5991085097
Organ rejestrujący działalność gospodarczą:
Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
( Zaświadczenie o wpisie do ewidencji nr. 15714 )

tel: 95 7365050
tel: 95 7364242
tel: 95 7227766
tel: 95 7226644

fax: 95 7364242

e-mail: biuro@mito-pharma.pl

Konto: BZW BK 02 1090 1623 0000 0001 2277 1996

 

Zespół Mito-Pharma

DZIAŁ HANDLOWY:

Maciej Krawczyk

Dyrektor handlowy

biuro@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 1

 
Barbara Konieczna

Specjalista ds. sprzedaży

Opiekun klienta hurtowego

b.fiuk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 3

 
Agnieszka Fraszczyk

Specjalista ds. sprzedaży

Opiekun klienta indywidualnego

biuro@mito-pharma.pl

tel. 95 736 50 50 wew. 2

 
 
DZIAŁ NAUKOWY:

Dorota Krawczyk

Doradca produktowy

d.krawczyk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42

 
Alicja Wasiucionek

Specjalista diagnostyki analitycznej

a.wasiucionek@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42

 
Julia Cekalska

Konsultant naukowy

j.cekalska@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42

 
 
DZIAŁ MARKETINGU I PROMOCJI:

Krzysztof Starosta

Dyrektor ds. marketingu

k.starosta@mito-pharma.pl

tel. 601 206 740

(Contact in english available)

 
Katarzyna Wołoszczuk

Specjalista ds. marketingu

k.woloszczuk@mito-pharma.pl

tel. 95 736 42 42 wew. 6

(Kontakt in Deutsch möglich)

 

 
DZIAŁ LOGISTYKI:

Urszula Szostak
biuro@mito-pharma.pl
 

Formularz kontaktowy

Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl