Firma

Od ponad 40 lat zajmujemy się medycyną mitochondrialną. Dostarczamy najwyższej jakości substancje mitochondrialne oraz szerzymy wiedzę z zakresu medycyny mitochondrialnej.

Dr Enzmann

Wszystkie oferowane przez nas preparaty powstają
w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe
i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Zawierają tylko fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości i odpowiedniej dawce, jedynie w taki sposób mogą w wystarczającej ilości trafić do komórek
i mitochondriów.

Dzięki licznym badaniom klinicznym oraz międzynarodowym publikacjom, informacje przekazywane na temat produktów poparte są badaniami naukowymi.

Nasza Firma, jako jedna z niewielu prowadzi badania na własnych preparatach w najlepszych na świecie placówkach badawczych.

Na rozwój firmy i badania naukowe przeznacza ponad 10 % obrotów firmy.

Substancje Mitochondrialne Dr Enzmann

Szczególną usługą firmy jest profesjonalne doradztwo oferowane lekarzom, farmaceutom oraz klientom, prowadzone przez specjalistyczny dział medyczno- naukowy.

Dzięki wykładom, seminariom, a także publikacjom adresowanym do fachowców i pacjentów firma nieustannie informuje o najnowszych naukowych dokonaniach związanych z działaniem prewencyjnym
i terapeutycznym.

Stała współpraca z International Mitochondrial Medicine Associaton, przyczynia się do zdobywania
i poszerzania wiedzy na temat zastosowania medycyny mitochondrialnej w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób.

 
 
 

Najwyższa jakość preparatów

Wszystkie preparaty w ofercie MITO-PHARMA są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii
z zachowaniem najwyższych standardów farmaceutycznych GMP, co gwarantuje, że substancje w nich zawarte są w dawkach zgodnych z informacją podaną na opakowaniu. Wszystkie preparaty zawierają fizjologiczne substancje
o najwyższym stopniu czystości, w odpowiednio wysokich dawkach i formie...

Dowiedz się więcej o naszych preparatach
Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl