Firma

Firma Mito-Pharma istnieje na polskim rynku od 10 lat. Jej założenie było wynikiem poszukiwań najwyższej jakości preparatów odżywczych ( suplementów diety), skutecznie uzupełniających codzienną dietę. Nasze doświadczenia pokazały również, jak ważna jest przy tym rzetelna wiedza o mitochondriach.


Dr Enzmann

Nie bez przyczyny twórcą większości oferowanych przez nas preparatów jest wybitny niemiecki biochemik, prekursor szerzenia wiedzy o mitochondriach - dr Franz Enzmann.
Dr Enzmann jest  twórcą słynnej koncepcji Mito-Med, której głównym założeniem jest odpowiednie ( według indywidualnego zapotrzebowania) stosowanie wysokiej jakości substancji odżywczych- suplementów diety.

Czym róznią preparaty dr Enzmanna od innych ogólnie dostępnych na rynku ?
Są to bez wątpienia preparaty o bardzo wysokiej jakości. Dotyczy to zarówno żródła pozyskiwania substancji czynnej, jak również precyzyjnie dobranego składu, czy formy preparatu.
Dla odróżnienia preparatów dr Enzmanna, od innych występujących na rynku, zostały one nazwane przez swojego twórcę: Mitocetykami.


Mitoceutyki powstają w oparciu o najnowocześniejsze osiągnięcia naukowe i technologiczne oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe. W swoim składzie zawierają tylko fizjologiczne substancje o najwyższym stopniu czystości i odpowiedniej dawce, zgodnej z obowiązującuymi na terenie EU dowodami naukowymi.
Najwyższą jakość Mitoceutyków potwierdzają zarówno Certyfikaty Jakości, jak i liczne pozytywne opinie naszych klientów.

Obok ścisłej, stałej współpracy z dr F. Enzmannem, Mito- Pharma współpracuje rówież z wybitnym praktykiem, autorem licznych publikacji naukowych oraz książek z dziedziny nauki o mitochondriach - dr Bodo Kuklinskim.
Efektem tej współpracy jest szerzenie wiedzy z zakresu zdrowego odżywiania, biochemii i nauki o mitochondriach, czyli wszystkiego tego, co przyczynia się do poprawy jakości naszego życia.

Mito- Pharma może się również pochwalić stałą współpracą z IMMA (International Mitochondrial Medicine Associaton). Dzięki temu mamy dostęp do najnowszych zdobyczy wiedzy o mitochondriach, ich odżywianiu i ochronie.

Warto również wspomnieć, że w 2016 roku, firma Mito-Pharma, otrzymała od Międzynarodowego Stowarzyszenia IMMA specjalne wyróżnienie w postaci ,, Mitochondrialnej Evy".
Nagroda ta jest przyznawana za szczególny wkład w szerzenie wiedzy o mitochondriach.

W Polsce jesteśmy prekursorami rozpowszechniania wiedzy o mitochondriach oraz jedyną firmą, która zajmuje się dystrybucją Mitoceutyków. Jako pierwsi zorganizowaliśmy również konferencję w pełni poświęconą tematyce mitochondrialnej oraz Mitoceutykom. Konferencja ta okazała się ogromnym sukcesem. Wysoka frekwencja pokazała, że zainteresowanie tą tematyką w Polsce jest już na prawdę ogromne. Podobne konferencje będą odbywały się corocznie.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że coraz więcej osób interesuje się dołączeniem do naszego zespołu. Dzięki temu skupiamy wokół siebie nie tylko doskonałych  fachowców, ale przede wszystkim osoby pełne pasji i zaangażowania. To sprawia, że oferowane przez nas doradztwo produktowe jest na najwyższym poziomie, przy tym jest przekazywane w jak najbardziej przystępny sposób. 
Przygotowane przez nas ulotki produktowe oraz inne materiały reklamowe zawierają najbardziej rzetelne  informacje dotyczące preparatów.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi.


 
 

Najwyższa jakość preparatów

Wszystkie preparaty w ofercie MITO-PHARMA są produkowane w Niemczech i w Szwajcarii
z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.

Dowiedz się więcej o naszych preparatach
Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl