Co wyróżnia nasze produkty?

Niemiecka jakość
wyróżnia nasze preparaty

 • Wszystkie nasze preparaty są produkowane w Niemczech
  i w Szwajcarii, z zachowaniem stałej kontroli produkcji, począwszy od pozyskania substancji czynnej, skonczywszy na konfekcjonowaniu. Stała, precyzyjna kontrola procesu produkcji,  gwarantuje zgodność składu z informacją podaną na opakowniu.

 • Preparaty Mito- Pharma zawierają fizjologiczne substancje, których zródło pochodzenia jest precyzjnie sprawdzane pod kątem czystości. Gwarantuje to zachowanie właściwości substancji odżywczych oraz najwyższy stopień czystości.
 • Najwyższą Jakość potwierdzają Certyfikaty Jakości, na podstawie których możliwa jest rejestracja wszystkich zawartych w naszej ofercie preparatów w odpowiednich Instytucjach zarówno w Polsce, jak i w krajach Unii Europejskiej. W Polsce taką  Instytucją jest GIS ( głowny Inspekorat Sanitarny).
 • Wszystkie substancje odżywcze zawarte w preparatach, oraz ich właściwości zostały wyszczególnione w spisie Europejskiego Urzędu ds. Bezpieczeństwa i Żywności - EFSA, co oznacza, że ich dystrybucja w Polsce ( i w Europie)  jest zgodna z obowiązującym prawem.  
 
 
 • Preparaty w naszej ofercie, to głównie MONOPREPARATY. Taka forma preparatu pozwala na precyjne uzupełnienie danej substancji odżywczej -indywidualnie, według zapotrzebowania.
 • Preaparaty zawarte w ofercie Mito-Pharma zawierają w głownej mierze substancje odżywcze, które wspierają tworzenie energii w mitochondriach (koenzym Q10, witamina B2,witamina B3), antyoksydanty oraz  substancje, wspierające aktywowanie sił obronnych organizmu ( witamina C i witamina D3,  selen), jak równeiż  kwasy omega 3, które obok koenzymu Q10 są podstawowym budulcem wszystkich naszych komórek.
 
 


 • Wszystkie preparaty z oferty Mito - Pharma są rekomendowane przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Mitochondrialnej (IMMA).
 • Jakość preparatów potwierdza fakt, że są one firmowane nazwiskiem
  twórcy: Dr Enzmann.
Masz pytania?

Jeśli potrzebują Państwo zasięgnąć dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Nasi przedstawiciele chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Biuro Obsługi Klienta czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Porozmawiaj z naszym
konsultantem
95 736 50 50 konsultant@mito-pharma.pl